Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek, süssek a gyerekeknek?

Mit főzzek, süssek a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Holnaptól két hétig nálam lesznek a tesóm gyerekei. Három fiú, 6,8,11 évesek. Apjuk szerint mindent megesznek, szerencsére egyik sem allergiás semmire. Jó volna pár ötlet. Palacsinta,spagetti stb ezek gondolom mennek.

2019. júl. 14. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnek? Az enyem pl megőrül a tokfozelekert, ha lehetne csak azt enne, de a palacsintát meg nem eszi.
2019. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állítólag mindent. De pl azt se tudom vacsorára mot egyenek meg reggel, nincs gyerekem még, én meg ugye nem eszek mindig rendszeresen, meg egy gyerek más mint a felnőtt. Tökfőzeléknek való pont van itthon holnap akkor az lesz
2019. júl. 14. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg mit akarnak enni!
2019. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggeli omlett, vagy bundás kenyér, esetleg csak síma nutellás kenyér, körözött, z.paprika, paradicsom, sajt, vaj, hasonlók

Vacsorára: meleg szenyó, pizza, sajtos makaróni, sült krumpli tükörtojással, virsli főzve/sütve

Ebédre: amit kérnek, vagy éppen eszedbe jut valami, rákérdezel. Vagy étterem kirakatában elolvasod a napi menüt, és onnét veszel ötletet. Főzelékek fasírttal, vagy valami kolbásszal, paprikás krumpli, rakott káposzta, rántott cukkini, tepsis csirke, hasonlók

2019. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos a szülőket faggatnám ki részletesen, legalább a reggeliről és a vacsoráról. Az ebéd meg nem válogatós, nem allergiás gyerekek esetén nem lehet gond.
2019. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Vacsora ötletek:

- tejberízs

- tejbegríz

- bundáskenyér

- melegszendvics

- gofri

- vajas kenyér felvágottal, sajttal, sok zöldség mellé

- nutellás kenyér, utána valamilyen gyümölcs

- palacsinta

- jó minôségü virsli, kenyérrel, mustárral


Ebédre:

- Paradicsomos spagetti

- Tonhalas spagetti

- Carbonara

- Rakott zöldségek

- Lecsó

- Krémlevesek, zöldséglevesek

- Grillezett húsok salátával, hozzá sült krumpli

- Zöldborsófôzelék

- Házi hamburger sok zöldséggel


Reggelire:

- Müzli, jó minôségü gabonapelyhek

- Joghurt kiflivel

- Rántotta

- Tükörtojás

- Zabkása

- Bármilyen szendvics (vajkrémek, kôrözött, májkrém, felvágottak), hozzá paradicsom, paprika, uborka


+ Szerintem legyen otthon mindig idénygyümölcs és jó minôségü túró rudi. :)

2019. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!