Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egy vegán rájön arra, ha...

Egy vegán rájön arra, ha levesben hús főtt?

Figyelt kérdés
A vendégek jönnek hozzám unokatestvéremnek a lánya az nagy kicsi vegan nem egészségi okból nem filozófiai okpol gondoltam csinálok egy jó zöldséglevest hajóhíd kedvéért bele főztem csirkecsontot aztán rájöttem hogy A vegánok azt sem eszik meg amiben hús főtt Na most kivettem a húst a levesből, így is rá fog jönni ha csak zöldség van benne?
2019. szept. 29. 15:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
# a jó íz kedvéért...
2019. szept. 29. 15:05
 2/15 anonim válasza:
69%
Nem biztos hogy rajon,az mas hogy igy nem tartod tiszteletben.
2019. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Lefordítaná valaki? Ekkora igénytelenséget, mint ez a kiírás!

Na jó! Én alapból nem ennék nálad és akár rájön, akár nem ez aljasság!

(Húsevő vagyok egyébként!)

2019. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Garantáltan rájön, még aki mindenevö, az is meg tudja különböztetni, hogy a levesben csak zöldségek vannak, vagy hús is!

Ha nem akarod, hogy örökre megharagudjon rád - teljesen jogosan -, akkor vagy nem adsz neki levest, vagy gyorsan fözöl valami olyat, ami húsmentes!

2019. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

HA valaki hosszabb ideje nem eszik húst, az akkor is rosszul lesz töle, ha eredetileg nem egészségügyi okai voltak annak, hogy lemondott róla. Ugyanis a húst emésztö enzimek termelése leáll és ha valaki vissza akar szokni, az is csak egész óvatosan, nagyon odafigyelve teheti, hogy a szevezete visszaálljon erre.

A vendéged napokig tartó hasmenéssel, hányással, általános rosszulléttel fizetne azért, mert te át akarod verni.

Egyébként a hússal és hús nélkül készült leves (vagy bármi más) íze nagyon eltérö, minden valamennyire is normális ízérzékeléssel rendelkezö ember észreveszi a különbséget.

2019. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha valakit meghívsz/vendégül látsz ételre, akkor tartsd tiszteletben, mit esznek és mit nem, még akkor is, ha ez macerás. Ahogy egy allergiásnak se adhatsz bármit, úgy egy vegánnak se ilyen levest. Ezt elsunnyogni a leveseddel egyszerűen aljasság. Nem telik annyira sok időbe valami egyszerű (de vegán!) ételt összeütni. Ha nem akarsz igazán rossz és felelőtlen házigazda lenni és esetleg megrontani velük a kapcsolatot, akkor ne hazudj nekik arról, mit etetsz meg velük, akár vegánok, akár nem.
2019. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
91%
Simán. Én nem vagyok vegán de tök más íze van annak a levesnek amiben hús is főtt.
2019. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Simán oldj fel két zöldségleveskockát* egy liter vízben, ha a levestészta durumtésztából van, akkor tud veletek enni, nem nagy cucc. Nyilván nem lesz olyan fimon, mint a rendes leves, de azért ehető szerintem.


*azért az összetevőket nézd meg a biztonság kedvéért, ne legyen valami húsos aroma benne, ha nagyon oda akarsz figyelni, akkor pálmaolaj se.

2019. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon finom vegyes zöldséglevest lehet készíteni, olyan "Mindent bele, amit a nyuszi megeszik" módra, ne kockáztasd meg a kapcsolatot. Nem ér annyit.

Ha már vendéget hívtál, akkor tartsd tiszteletben az ízlésüket, szokásukat, vagy ne hívd meg őket!

2019. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez a legnehezebb találós kérdés a világon, a hajóhíd szónál vesztettem el végképp a fonalat..
2019. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!