Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nincs a Mekiben vegetári...

Miért nincs a Mekiben vegetáriánus/vega szendvics?

Figyelt kérdés

Ugye a KFC és a Burger King is behozta a vega burgert a nyáron. Az utóbbi majonéz nélkül vegan is.

A KFC ugyan csak vega, de rögtön több opciót kínál. A KFC, akiknek a védjegyük a csirke.

Erre a meki? Semmi, jön az újabb májas burger és semmi hír vega opcióról. Miért nem tudnak haladni a korral és foglalkozni a megnövekedett igényekkel? Más országokban van már, így csak be kéne hozni.

Valaki esetleg tudja a magyarázatot?



Légyszi a trollok kíméljenek. Olvastam már 1000x,hogy aki nem eszik húst ne akarjon hamburgert enni. Meg hogy a meki szemét kaja meg az igaziban since hús haha. Meg hülye vegàk menjenek legelni stb.. Ezeken a kommentekem lépjünk már túl légyszíves.


2019. okt. 4. 06:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Vegàn lett volna a kérdésben a vega helyett, bocsi
2019. okt. 4. 06:23
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom felmérték, hogy mekkora az igény rá. Azért a pár eladott vega burgerért, úgy ítélték meg, hogy nem éri meg tökölni.
2019. okt. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
A mekinek így is akkora forgalma van, nincs rászorulva. Lássuk be, kevés olyan Burger King és KFC rajongó van, aki mekibe egyáltalán nem megy. Ellenben a mekinek sok rajongója van aki nem megy máshova. Nincs rászorulva egy viszonylag kicsi, így nem sok profitot termelő réteg kiszolgálására. A Burger se ad el túl sok vega Whoppert, én még senkit se láttam azt kérni, pedig nagyon sokat járok, annyira, hogy szinte VIP vendégnek számítok.
2019. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Értem mit mondtok, de akkor ennyi erővel a glutén mentes burger is ugyanez.
2019. okt. 4. 07:28
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

A glutén mentes hamburgert me hasonlítsuk a vegánhoz.

A gluténérzékenység egy komoly betegség. Az meg, hogy valaki vegán, az csak "hóbort"

2019. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó: nem hóvort, én - meg sok mindenki - pl. az állati eredetü élelmiszerektöl (föleg húsra gondolok) igen komolya emésztési problémákat kapok, ugyanúgy, mint egy gluténérzékeny!
2019. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Legyünk őszinték: azért mert a társadalom kb. 0.00001%-a követ valami speciális diétát még nem kell azon értetlenkedni hogy az ő igényeikre egy(!) bizonyos étteremlánc nem gondol.

Ha a KFC meg a Burger King behozta a vega burgert akkor menj oda, add őnekik a pénzed. Ennyi. Különben csak szőrszálhasogatásnak tűnik a panaszod.

2019. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

5# ezt nem vitatom, arra írtam, hogy nem hiszem, hogy a gm burgerre is óriási igény van. Mégis bevezettétek nagyon helyesen, gondolva a kisebbségre is.

A vegaságot lehet hóbortnak nevezni, de ugyanúgy nem fogja tudni megenni a hagyományos burgert, mint egy glutén érzékeny.

Én pl hánytam az összes alkalommal, miután húst ettem az utóbbi években. Nem szándékosan, nem tudja a szervezetem befogadni.

Ezzel a példával tényleg nem a glutén érzékenyek ellen szóltam, van a családban, tudom milyen rossz.

Csak ha gondolnak az egyik kisebbségre, akkor a másikra is kéne.


Sokszor végzek éjszaka a munkában és akkor már csak a meki szokott nyitva lenni. Nagyon jó lenne, ha én is tudnék szendvicset enni ott a barátokkal, kollégákkal olyankor.. Ennyi, nappal nyilván ha gyorskajára vágyom, akkor megyek a bk-ba, kfc-be vagy azokba a hambizókba, ahol van vega opció.

2019. okt. 4. 08:21
 9/20 A kérdező kommentje:
De egyre nagyobb igény van a húsmentes dolgokra már, pont ezért nem értem, hogy miért kell a sokadik húsos szendvicset behozni, egy vega opció helyett.
2019. okt. 4. 08:22
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
A többi országban rég van vega szendvicsük, csak ez itt a balkáni kirendeltségük vagy 150 évvel lemaradva a világtól.
2019. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!