Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Lehet nem is vegán az ismerősö...

Lehet nem is vegán az ismerősöm ha tele van húsfélével a hűtője?

Figyelt kérdés

Voltam egy nagy vegán ismerősömnél. Előadásokat is tartott a témában.

Voltam nála minap és hát hűtője tele volt hússal, felvágottal. Mikor kérdeztem csak annyit mondott hogy szoktak jönni hozzá húsevő barátok és akkor ezt neki vette


2019. okt. 4. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
De.
2019. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
egyedul el? mert akkor eleg fura. ha vegan lennek, biztosan nem husfeleket vasarolgatnek ha netalan jonnek vendegek, hanem vegan finomsagokat keszitenek, hogy lassak, hogy a vegan kajak is lehetnek jok. sot, veganoktol is ezt latom/hallom
2019. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Eleve mit keresel egy ismerös hütöjében?
2019. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sem egyedül él.

Vagy bort iszik és vizet prédikál.

2019. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyik ismerősömnek az egész családja vegàn. Ők is szoktak felvagottat venni vendégeknek. Szerintem nem olyan elképzelhetetlen, hogy nem hazudott
2019. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
nem ertem engem miért kellett lepontozni :D (2.) de ha igy jobb: jaj, ugyan, biztos vegan, csak szereti a vendegeit.
2019. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
A vegánok nem életmód miatt azok, hanem elkötelezik magukat az állatok védelme mellett, tehát sántít a dolog. Ha húsevő ismerősei miatt veszi - már alapvetően nem ad ki húsra pénzt egy vegán - akkor disznóvágásra is elmegy? Kérdezd meg, kíváncsi lettem.
2019. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: lehet, hogy nem egyedül él az illetö és a lakótárs nem vegán, lehet, hogy föleg egészségi okokból vegán meg még sok más is.

Mivel a kerdezö nem válaszol az ilyen kérdésekre, ezért gyanus, hogy egyszerüen csak provokálni akart a kérdéssel.

2019. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!