Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok nem finganak állandó...

A vegánok nem finganak állandóan, hogy fehérjebevitel miatt egy csomó babot, meg szóját esznek?

Figyelt kérdés

Bocsi, tudom hogy elég kretén kérdés, de csak így sikerült megfogalmazni..

💁🏻‍♀️


2019. okt. 7. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Dehogynem.
2019. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azóta nincs ilyen probmémám, amióta vegán vagyok. Igaz, szóját nem eszek
2019. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Általánosságban véve de, igen, viszont természetesen köztük is kivételt képeznek a jó csajok, belőlük továbbra is csillámpónik hordják ki a pukit, gyémánt hintókon.
2019. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én mindent megeszek, de én sem fingok állandóan! Amikor lefekszek és oldalra fordulok, ... na, akkor kiengedem a nap fáradalmait. 🤣
2019. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb embert azért puffasztják a rostok és a hüvelyesek, mert ritkán fogyasztanak ilyet. Havonta 1-2 alkalommal, de legfeljebb hetente. Aki növényi étrenden főként hüvelyesekből viszi be a fehérjét, az naponta akár többször is fogyaszt ilyeneket. A szervezet ehhez nagy mértékben képes hozzászokni. Tehát aki sok hüvelyest fogyaszt, az általában kevésbé puffad tőlük mint az, aki csak alkalmanként.


Sokminden befolyásolja ezt. Sokat számít az ember hajlama, hogy mit mivel, milyen rendszerességgel és milyen mennyiségben fogyaszt. Aki érzékenyebb ezekre az ételekre, annak nem múlik el a megszokással sem.

2019. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha fokozatosan szoktatják magukat ezekre, akkor nem, vagy legalábbis nem annyira.
2019. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első két hónapban hozzászokott a szervezetem, és megváltozott az emésztésem. Az elején nem nagyon bírtam én se, de olvastam több helyen, hogy hozzá fogok szokni, és úgy is lett. Nem fingok többet, mint mindenevő koromban. Ami váltazott, hogy néha naponta kétszer is el tudok menni nagy dologra.
2019. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, van ami ezektől sokkal töményebb szagokat generál, én mindenevő vagyok de a körte állvahagy mindent. :D
2019. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Èn azért lettem vegán, mert minden állati fehérjét tartalmazó élelmiszertöl napkig tartó hasmenés és felfújódás volt az eredmény. Amióta ezeket elhagytam, megszüntek ezek a tünetek és végre felfújódásmentesen tudok élni, ami nem csak egészségileg pozitív, hanem azóta nem kell attól sem félni, hogy valami szag/hang kellemetlen helyzetbe hoz.
2019. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A világon termesztett szója nagy részét az állatok eszik takarmanykent. Tévhit, hogy a vegànok és a vegàk szóját esznek állandóan.

Én pl kifejezetten kerülöm és teljes így is az étrendem. Egy átlag húsevő több szóját eszik, mint én.

A babot meg nem értem. Szerintem húsevőként is sokan eszik. Meg kell tanulni elkészíteni megfelelően. Úgy nem lesz tőle szeles a fogyasztója

2019. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!