Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit tennétek ha hamburgerevés...

Mit tennétek ha hamburgerevés közben, hozzátok lépne egy vega, és elmagyarázná hogy miket csinálnak a haszonállatokkal?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

"Tudom, és akkor mi van?"


Kb ennyi lenne a válaszom


Múltkor melóhelyre menet kaptam ajándékba kfc-s turmixot. Beerve a munkahelyre egyik társam nekem esett, tudom e hogy mennyire egészségtelen, meg méreg bla-bla.

Rávágtam tudom és bele röhögtem az arcába.

Évente jo ha egyszer eszek ilyet es akkor is beszól vki.

2019. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
1es vagyok. Burger kinges
2019. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Mivel én nem eszem húst, ezért legfeljebb vegetáriánus hamburger lehetne nálam.

Viszont ha valaki odajönne hozzám, akkor azt eléggé kiosztanám, mert senkinek nincs joga mást zaklatni amiatt, hogy mit és miért eszik vagy nem eszik.

Èn is utálom, ha valaki elkezdi, hogy ha nem eszem húst, akkor bajom lesz, meg hasonlók, szóval én elvárom, hogy ne szóljon bele senki az étrendembe, cserébe viszont én sem teszem másokkal.

2019. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Én vegán vagyok, de mindenevő koromban biztosan nagyon felháborodtam volna, ha valaki ilyet csinál. Vannak azok a vegán megmozdulások, amikor transzparensekkel bemennek étterembe, és megafonnal hívják fel a figyelmet bizonyos dolgokra, amíg ki nem rakják őket. Elég radikális dolognak tartom, és szerintem ezzel többet ártanak, mint használnak. Viszont az utcai laptopos vetítéseket jónak tartom, ott az érdeklődőkkel állnak le beszélgetni, nem erőszakoskodnak.
2019. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy ha kaja közben jönne oda okoskodni, valami agyalágyult, akkor minimum nettó szájbavágnám, hogy attól még a kardoskúti Gyula füle is csengene.
2019. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Evés közben ne zavarjon senki. Elküldeném melegebb éghajlatra.
2019. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Elküldeném a francba, mert egyrészt az élelmiszeriparban dolgozom, valószínűleg jobban tudom, mint ő, másrészt hozzám idegen ne jöjjön oda evés közbe, mert illetlenség
2019. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Megkérném, hogy hagyjon nyugodtan étkezni és ne zaklasson, nem ismerjük egymást. Ha folytatná, akkor beletömném a burgert a szájába.
2019. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Elkuldenem a pitsaba.
2019. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Közölném hogy tisztában vagyok vele, aztán szenvtelen arccal folytatnám tovább az étkezést, amíg odébb nem áll.
2019. okt. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!