Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyenek a mandulatejjel...

Milyenek a mandulatejjel készült kávékülönlegességek a kávézókban?

Figyelt kérdés

Sok kávézóban lehet kérni mandulatejjel is a kávékat. Mik a tapasztalatok? Jó íze van? A mandulatej is felhabosítható egy cappuccino-hoz?

Amikor otthon simán raktam mandulatejet a kávéba, azt ihatatlanul rossznak találtam. Cukormentes mandulatejjel próbálkoztam, de az eritrit se javított rajta.

Nem mertem még kávézóban kipróbálni, mert túl drága ahhoz, hogy az is ihatatlan legyen.

Tudtok olyan kávézókat, ahol mandulatejjel is hasonlóan finom a kávé, mint igazi tejjel?



2020. jan. 18. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet habosítani rendesen, és kávézóban is olyan az íze, mint otthon.
2020. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pirított mandulából, vagy simából készült?


A kávézóban is ugyanazt a mandulatejet használják, szóval maximum a belerakott kávétól lehet más íze.

2020. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mandulatejet találom a legfinomabbnak nyersen is, folyton azt teszek a kávémba. Számomra nemhogy ihatatlan, hanem a legihatóbb. Igazm nem cukormentes.

De vannak már olyan növényi tejek, amik habosíthatók.

2020. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha magamnak csinálom jobban szeretem, 9/10 alkalommal elcseszik.
2020. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki mást is egyébként. Van rizs, kókusz, zab, kesudió stb stb.
2020. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a mandulaitalt, kifejezetten finom. Viszont a kávémat próbáltam már (Alpro) mogyoróitallal és kókuszitallal is. Szerintem kifejezetten különleges és érdekes ízt ad a kávénak.
2020. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!