Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán vagyok, de ma bűnöztem,...

Vegán vagyok, de ma bűnöztem, attól még vegán maradok?

Figyelt kérdés
Két éve nem eszek se húst se semmilyen állat eredetű terméket, ma hazamentem anyukámhoz és rántott csirkét csinált, régen az egyik kedvenc ételem volt, nem bírtam ellenállni és egy kis combot megettem, van egy kis bűntudatom is, nem tudom hogy ettől még vegán maradok e...
2020. febr. 9. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, az embernek miért kell sanyargatnia magát. Ha egyszer szereted a húst és ráadásul hiányzik is, akkor miért vonod meg magadtól? Nyilván nem full hús étrendről beszélek, de heti 1x belefér egy kis szárnyas...
2020. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
A hasonszőrű divatvegán barinőidnek el ne áruld! :-))))
2020. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Vegán maradsz de egy bünös vegán! Csunya bünös vegán!
2020. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy többé vegán. Elvesztetted ez irányú ártatlanságodat.
2020. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy vegán. Akkor soha nem tennél ilyet.
2020. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Az emberek összes sejtje 7 év alatt cserélődnek ki, és te most húst raktál a szervezetedbe, szóval 7 év múlva leszel csak megint vegán. Ha addig egy falat húsfélét sem eszel. Tulajdonképpen ezzel az erővel akár ehetnél egy kis abált szalonnát is, meg tepertőt.
2020. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Oh ez hulyeseg. Nem ezen mulik, hogy vegan vagy e. Ugy gondolom, igenis neha enni kell allati eredetu dolgokat. Bukott mar le youtuber is, aki a vegansagot hirdette, aztan egy mas altal keszitett videoban latsztott, hogy tojast eszik. Egeszsegugyi problemaja miatt kellett azt fogyasztania.

Ettol o nem lett kevesebb. Ennie kellett, mert beteg lett. O nem kepmutato(legalabbis ha bevallotta volna, nem lett volna), mivel x evig valoban nem evett hust, tejtermeket, stb. Ezzel mar valamilyen szinten hozzajarult ahhoz, hogy kevesebb allatot oljenek meg.

En is csak csirket es halat eszem, mert sportolo vagyok, szuksegem van a feherjere, amit a husbol szerzek meg legegxszerubben. Marhat, disznot viszont nem eszem. Ekkor jonnek okoskodni, hogy hat a csirket nem sajnalod? De igen, sajnalom. Viszont nem mondhatok le rola, mert ahhoz penzem sincs eleg, idom, lehetosegem. Viszont mar igy is hozzajarultam egy kicsivel ahhoz, hogy kevesebb allatot kelljen levagni. Nem nagyon, sot. De egy kicsit igen. A lehetosegeimhez merten.

Szoval, ha ezek utan ugyanugy eszel, mint ezelott ket evig, es ugyanazokat a dolgokat vallod, akkor ugyanugy vegan vagy.

2020. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Egészségedre! Biztos nagyon finom volt. Nem kell semmilyen -izmust mereven venni.
2020. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Annak tartod magadat, aminek akarod.
2020. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha vegán lennél, nem ettél volna húst.
2020. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!