Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » VEGÁK/VEGÁNOK! Ti hogy álltok...

VEGÁK/VEGÁNOK! Ti hogy álltok a Burger Kingben kapható 100% húsmentes húshoz?

Figyelt kérdés

Itt a Rebel Whopperre gondolok.

Belefér az értékrendetekbe, vagy nemet mondanátok rá?



#Burger King #veganizmus #rebel whopper
2020. febr. 20. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Én nem ezem semmiféle mükajákat, és nem eszem gyorséttermekben, ezért ilyenek szóba sem jöhetnek!
2020. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok vegán, de részemről rendben volna, ha olcsóbb lenne a húsos változatnál. Mivel szójából van a műhús, ami meg az egyik legolcsóbb alapanyag. Persze tudom, a vegánokat le kell húzni, mert ők úgyis csak azt eszik, akkor is ha kétszer annyiba kerül. Én maradok a húsosnál.
2020. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem hús és nem tartalmaz állati eredetű terméket, akkor miért ne ehetné egy vega, vagy vegán?

Ezzel az erővel nem vehetne fel egy műbőrcipőt, nem lehetne műbőrtáskája, vagy egy műszőrmebundája sem.

2020. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
89%

2.-nál a pont.


Én is az árán fagytam le. 1X megkóstoltam, finom, ízlett, de az ár/érték arányban bicskanyitogató.


(Tudom, csóró proli vagyok.)

2020. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Ők maguk írták, hogy a hússal együtt sütik, úgyhogy nem feltétlenül a vegetáriánusok/vegánok a célközönség, hanem azok, akik kevesebb húst akarnak enni.


Örülnék neki egyébként, csak így nem. :( Így az értelmét sem igazán látom, mert ha nem a többi hússal sütnék együtt, akkor még azok is vennék, akiknek ez kizáró ok.

2020. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

A Rebel Whopper nem vegán, mert van benne tojás.

[link]

2020. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 qkker1 ***** válasza:
22%

"Ha nem hús és nem tartalmaz állati eredetű terméket, akkor miért ne ehetné egy vega, vagy vegán?"

Amerikában azon hisztiztek be, hogy ugyanazon a platnin sütötték, mint a húsost!

2020. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 qkker1 ***** válasza:
90%
Ide is megjött!
2020. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha mariskából lenne, mint a South Parkban, akkor enném, de így nem mozgat meg...
2020. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem a vegáknak/vegánoknak lett kitalálva.


Én nem eszek húst, így tök szuper számomra hogy van, szoktam néha venni, finom (bár sokkal olcsóbban sokkal finomabb húsmentes burgerek léteznek, de néha megjön a kedvem hogy egyek egy kis igazi junkfood-ot), de egyrészt ha hitből vegán lennék, akkor be se mennék olyan étterembe, ami lényegében a húsból él meg, ez nálam olyan fura, én se fizetek olyan cégeknek, amikkel nem értek egyet valami okból. A másik, hogy tartalmaz állati összetevőket, és zsíron sütik, így vegánoknál szerintem fel se merül, mint "ehető" étel. Vegáknak esetleg.


Ez a szendvics olyanoknak van kitalálva mint amilyen én is vagyok, aki egyszerűen csak nem akar húst enni (vagy az aktuális étkezéshez, vagy úgy általában). Illetve kis ízelítőt ad belőle az érdeklődőknek, hogy mit lehet készíteni hús nélkül.

2020. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!