Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » 800 Ft egy hétre?

800 Ft egy hétre?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat költekeztem ebben a hónapban, szóval ami pénzem még van azt félretettem és szeretnék a maradék aprómból kijönni vasárnapig. Tehát így nyilván nem egy hét, a mai napra még van kajám, szóval olyan 5 napi kaját kellene ebből kihozni. Szalámi/májkrém ezek kilőve, mert vega vagyok. Mit vegyek szerintetek ami laktat és olcsó is?

Koliban vagyok egyébként, itt van nálam száraztészta (spagetti, penne és szarvacska) valamint liszt és olaj, a hűtőben pedig egy chilis mártás ami szerintem inkább rizsre való és egy paprika :D ennyim van. köszi a tippeket :)



2020. márc. 3. 13:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja meg két gyorsleves amit mára terveztem "ebédre és vacsorára" 😂
2020. márc. 3. 13:12
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sárgaborsó

Azt eszed 3 napig

2020. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

OMG!


Diákmunkáról hallottál már? Könyörgöm ne legyél már ennyire beszűkült.

2020. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 alletta ***** válasza:
100%
diós helyett "dejós" tészta, a tésztára is teheted szerintem a chilis mártást. tojást sem eszel? paprikával az is laktató lenne.
2020. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 es ki mondta neked hogy nem dolgozom?
2020. márc. 3. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Kenyér + víz + zsír.
2020. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sárgaborsó szuper ötlet, legalább megvan a fehérje is. Veszel még 2 hagymát, 1 fokhagymát, paradicsom sűrítményt, és többféle tészta szószod van + a főzelék.
2020. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

800 Ft nem lesz elég 5 napra, kénytelen leszel a félretettből is költeni ha nem akarsz éhen halni.

Spagettiből csinálhatsz 2 napra tésztát valamilyen mártással, lapcsánka is olcsó és finom, ehhez csak krumpli kell, mivel olajad és liszted van. Sült hagyma is finom 1-2 szelet kenyérrel és laktató.

2020. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségesek kidobják/bagóért adják a lejáratos zöldárút.
2020. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

sárgaborsó főzelék hagymapörkölttel.Vagy ha a tojás belefér nálad tojáspörkölttel, az megvan mindennel együtt 300 forintból és 2 napig van mit enned.


Maradékból vegyél egy olcsóbb üveges szószt és tésztával az is elég két napra.


utolsó napra vennék egy csomag élesztőt és sütnék lángost, fokhagymával.

2020. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!