Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánokat hogyan látják el...

Vegánokat hogyan látják el élelemmel a karanténban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanúgy, ahogy a többieket. A vegánok mindenféle zöldséget ehetnek, gabonákat, hüvelyeseket, semmiféle speciális kajára nincs szükségük, csak nem mindent esznek meg, amit a többiek.
2020. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy karanténban totál hidegen hagy ilyet bárki is. Főleg, ha egy igazi karanténról beszélünk. Nem pedig egyes lezárt területekről.
2020. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor kolbászos babkonzerv kizárt
2020. márc. 4. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Kenyérről, rizsről, burgonyáról halottal már?

Ha állami ellátásra gondolsz, akkor ne számíts kuszkuszra, tofura meg mandulatejjel, ráadásul a vegánság nem betegség, mint a tej vagy liszt érzékenység, vagy ha mégis az akkor legfeljebb szellemi betegség, ergo nem halnak bele ha COOP-os májkrémet esznek, abban úgy sincs sok állati eredetű dolog.

ui.: nem hiszem, hogy egy karantén esetén kilós steakeket kezdene osztogatni az állam.

2020. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Valós karanténban esznek, amit kapnak.
2020. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem olyan körülmények között pont hogy egyszerűbb a vegánok élelmezése, mint a mindenevőké.
2020. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
ma 09:15-ös: tökéletesen igazad van, csak az a gond, hogy itt a válaszolók többségének fogalma sincs, mit esznek a vegánok, illetve kifejezetten provokatívan állnak a kérdéshez!
2020. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Aki nyomja a mínuszt a #6-os válaszomra, az megtenné hogy kifejti az okait? Hogy mi a problémája azzal amit írtam? Megköszönném, kíváncsi vagyok!
2020. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
8-as: erre nem fogsz választ kapni, a lepontozós lényeknek nincs gerince, sosem indokolják a lepontozást.
2020. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

ha a karanténban mindenkinek csak növényi ételt adnának, azzal mindenki csak jól járna.

könnyebb tárolni például a maradékot, könnyebb tárolni a kész ételt amíg odaér és ki nem osztják, stb...

2020. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!