Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Főzős pudingot el lehet...

Főzős pudingot el lehet készíteni kókuszitallal, "kókusztejjel"? "Dr. Oetker Eredeti Puding Epres" nevű pudingporról van szó. "Kókusztej" receptje lent linken.

Figyelt kérdés

"Kókusztej", kókuszital:

[link]


Aki próbálta már, írjon legyen szíves!



2020. márc. 5. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vízzel is lehet, szóval szerintem igen. Bár még nem próbáltam...
2020. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizzel, gyümölcslével, stb is el lehet késziteni. Az ize természetesen változik.
2020. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vízzel 100%, hogy el lehet készíteni?

Mármint melyiket nem próbáltad? Vízzel vagy kókusztejjel? Vagy egyikkel sem? ;-)

2020. márc. 5. 15:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vízzel csináltam már. Azzal működik. Nagyon más az íze, de működik. A kókuszitalra írtam, hogy nem próbáltam.
2020. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mennyire ismeritek ezt a fajta Dr. Oetker pudingport? Én semennyire, ezért kérdeznék még!


Ha ma megsütök egy-két zabpehelylisztes piskótalapot és rátenném a kész pudingot, az eláztatná szerintetek a lapot? Tehát milyen állagú lesz a puding, folyós vagy viszonylag szilárd? Kocsonyaszerű szokott lenni az állaga?

2020. márc. 5. 15:20
 6/10 A kérdező kommentje:
4! Értem, köszi!!!
2020. márc. 5. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kókusztej olyan mint ha sima tejjel csinálnád annyi különbséggel hogy az ízét megfogja dobni némi kókusszal. Az állaga kb olyan lesz mint ha simával csinálnád, én javaslom hogy ha keményebb sűrűbb állagot szeretnél főleg két piskótalap közé akkor kevesebbet adj hozzá főzésnél, így megdermedés előtt nem fogod szétáztatni az egészet, de érdemes lenne a két piskóta közé úgy rátenni amikor már lehűlt valamennyire de még nem dermedt meg rendesen.


A tejet ne öntsd hozzá rögtön úgy ahogy elő van írva hanem kevesebbet hogy sűrűbb legyen aztán meglátod hogy alakul majd.

2020. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!
2020. márc. 5. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
El lehet készíteni. Én szoktam csinálni (igaz, bolti kókusztejjel), mivel tejérzékeny vagyok. A gyerekeim is szeretik.
2020. márc. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta már elkészítettem, teljesen jó lett az állaga, íze (házi kókusztejből).
2020. márc. 8. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!