Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogyan térjek vissza a húsevés...

Hogyan térjek vissza a húsevéshez?

Figyelt kérdés

Azért lettem vegetáriánus, mert undorodtam a hústól. Pár hónapja elkezdtem kívánni, ma jutottam el odáig, hogy ettem sonkát, kapásból 4 szeletet. Hányingerem van, a gyomrom a feje tetejére állt.

Magát a húst (rántott hús, darált hús - az nagyon büdös számomra, biztos nem eszek ezután sem, csirkemell szelet) nem kívánom, csak ezeket a feldolgozott élelmiszereket.


Van itt valaki, aki visszatért a húshoz? Nem akarok rosszul lenni, meg nem tudom, miket kóstoljak...


2020. márc. 10. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szépen lassan, 1-1 szelettel kezd, hogy a szervezeted vissza tudjon állni a hus feldolgozásához. Aztan tudod növelni a mennyiséget ha mar bírja a gyomrod
2020. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Lassan, apródonként, különben hányás és gyomorfájás lesz a vége.
2020. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire nem birod a húst, akkor minek erölteted? Tényleg nem tudom, miért akarsz visszatérni rá?
2020. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem értelek... ha nem szereted, ha undorodsz tőle és rosszul vagy, akkor miért kellene enned?
2020. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvasd el még egyszer akkor. Azt meg nem csodálom, hogy rosszul vagyok tőle, 10 éve nem ettem húst.
2020. márc. 12. 00:33
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

#5

Kívánod, majd hánysz tőle kb.

Igen, leírtad, de továbbra se értem a logikát, hogy miért lenne jó okádni mint a lakodalmas malac csak azért, mert "kívánod", főleg ha a feldolgozott szirszarokra vágysz, amiből totál jó "replikák" léteznek ha az íz hiányzik.

De te tudod, ha szeretnél szrul lenni, akkor hajrá!

2020. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

gondolom, csak az íze hiányzik, mert arra eddig is rájöhettél, hogy meg vagy nélküle. Ha most kipróbáltad és nem jó, az csak méginkább meggyőzött, hogy nem kell.

főzz fokhagymásabban, sósabban, egyél füstölt tofut, és örülj, hogy jól döntöttél.

2020. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utálom a tofut és az összes húspótlót. Még mindig nem érted különben. Jól esett, finom volt, nem értem miért volt tőle hányingerem.

Különben 3 napja minden nap eszek húst, már nem vagyok rosszul tőle.

2020. márc. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!