Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szejtánt lehet készíteni...

Szejtánt lehet készíteni alufóliában?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy miután összekevertem a hozzávalókat, nem megfőzném, hanem alufóliában (vagy sütőzacskóban) egy kevés vízzel mellette párolnám... Próbálta már valaki? Milyen lehet így?
2020. márc. 11. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nem müködik, bö vízben kell sokáig fözni, hogy megfelelö állagú legyen.

Ha kevés vízben készíted el, akkor kemény radírgumi állagú valamit kapsz, ami gyakorlatilag ehetetlen.

Másrészt alifóliát nem egészséges használni, rengeteg problémát okoz az alumínium az ételkben. (Pl. egyes kutatások szerint a demenciát is elösegíti)

2020. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Külföldi receptekben nagyon sokszor csinálják így, tehát valószínűleg működik. Én még nem próbáltam, de sokan ajánlják. Szerintem érdemes kipróbálni. Ha nagyon kemény lesz, fel tudod szeletelni vékonyra, és felvágott szerűen használni.
2020. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!