Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok miért keserű sájízzel...

Vegánok miért keserű sájízzel válaszolnak egyszerű kérdésekre?

Figyelt kérdés

Mi a szükség arra, hogy a sztereotípiákat erősítse a vegán kommuna?

Mi az a táplálék, amitől nem lesznek hajlandóak normálisan vászolni? Csak nem a b vitamin?



2020. júl. 21. 20:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd már békén őket!

(Nem vagyok vegán!)

2020. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Minek foglalkozol másokkal? Zabálj húst, és hagyd őket békén!
2020. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Ez a vegán dolog lassan hitgyüli szintű.
2020. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem vegánok, miért szurkálódtok az ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel?


Amúgy viccet félretéve, mire gondolsz pontosan? Mert én itt annyit látok, hogy gúnyolódsz rajtuk valami állítólagos ok miatt.

2020. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Neked van ilyen táv-szájízérzékelőd? Nekem nincs.
2020. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Ezt kifejtenéd bővebben? Én igyekszem mindig kedvesen és informatívan válaszolni még az ilyen stílusban feltett kérdéskre is. :)
2020. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#6 Van nem állati eredetű b12 tabletta / injekció?


Ennyi volt a kérdésem, amire gyűlölet cunamit kaptam.

2020. júl. 22. 14:17
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Jajj, te vagy az a másik kérdéstől. Én leírtam neked ott is, hogy mivel nem állatokból származik a B12, ezért megoldható. Úgy rémlik mások is írták, hogy persze, van nem állati eredetű B12.

Mi a probléma? :)

2020. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Na jó, őszintén ez kicsit zavaros már nekem, de ha valójában ez a kérdésed, akkor én a Jamieson márkájú B12-t szedem,de vannak más vegán B12 tabletták is. Ahogy előttem írták, ezt a vitamint nem állatokból nyerik, ők is általában a takarmányukból jutnak hozzá vagy beléjük fecskendezik.
2020. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A kérdés, hogy miért kapott akkora utálatot ez az egyszerű kérdés és miért lett 0%os, amikor feltettem. Miért szükséges azt, aki érdeklődik úgy kezelni, mint egy darab kutya gumit?

Itt utolsó két hozzászóláson kívül trollok jártak. De ott, ott mi volt ez a hatred kampány!?

2020. júl. 22. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!