Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Rossz ember lennék azért mert...

Rossz ember lennék azért mert egy vegánt meggyőztem, hogy egyen húst?

Figyelt kérdés
Nagy húsevő vagyok és van egy vegán barátom, rengeteg tanulmányt tettem elé hogy mennyivel jobb a húsevés és meséltem a Vegán propagandáról neki és is elkezdett húst enni..
2020. okt. 7. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én mondjuk nem győzködtem volna senkit. Nem tudom milyen bizonyítékok vannak hogy ha valaki nem eszik húst, akor esetleg "milyen hiánybetegségek" alakulhatnak ki.
2020. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Igen, mert normális ember nem akar senkit térítgetni, hanem elfogadja mások életvitelét.

Olyan vagy mint a hittérítők. Beszűkült, korlátolt, aki azt gondolja hogy csak az a járható út amin ő jár.

Én is húsevő vagyok de leszarom hogy ki mivel táplálkozik. Nekem nem lesz attól rosszabb ha valaki nem eszik húst, mégis miért szólnék bele?

2020. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Ez ugyanolyan rossz, mint amikor a vegánok akarják erőszakosan megtéríteni a húsevőket/mindenevőket.
2020. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egész családom hentes szakmából él, szerintem így érthető, szeretnénk megélni
2020. okt. 7. 13:28
 5/21 hollófernyiges ***** válasza:
90%
Már megint egy troll (igaz, azok is húsevők).
2020. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Rossz ember nem leszel bár én ettől rosszul vagyok hogy mindenki beleszól abba hogy a másik mit egyen.
2020. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, így érthető. Linkeld is ide az üzletetek oldalát :D
2020. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem, így sem érthető.

És ha így nézzük, nem vagy igazi barát, ugyanis ezek szerint aljas okokból tetted, a pénz miatt...

Még rosszabb.

2020. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert úgyis kamu a kérdés. A trollkodás miatt viszont az vagy, igen.
2020. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll nem értem....
2020. okt. 7. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!