Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hová tűnnek az olcsó növényi...

Hová tűnnek az olcsó növényi tejek?

Figyelt kérdés
A Lidl kínálatából eltűnt a Bio Organic rizs- és zabital, a Happy márka italait is már alig lehet megtalálni... 3-500 forint között mozgott egy liter, most már csak a drágább 7-900 forintos Alpro, Joya, stb. van mindenhol :( Tud erről valaki valamit? A boltban csak a vállukat vonogatták, hogy nem tudnak semmit. Köszönöm előre is!

2020. okt. 19. 10:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Néztem még Tescóban és Auchanban is őket, talán még a Spar maradt ki, de nem fűzök nagy reményeket hozzá :(
2020. okt. 19. 10:14
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem éri meg olcsóbban adni, 1000Ft-ot is kifizet érte akinek kell. Te is megveszed majd.
2020. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Drogériákban nem szoktál vásárolni? Mert a Rossmann-nak és a Dm-nek is van saját márkás növényi teje, 570 ft körüli.


Egyébként nekem barátnőm megelégelte az árukat, és vett egy növényi tej készítő gépet, igaz nálunk mindenki ilyet iszik a családban, így elég hamar megtérült az egyébként borsos ára a gépnek. Igaz, nemcsak növényi tej készíthető vele, hanem krémlevesek, szószok.

2020. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Az aldiban most volt ilyen akció, raklapszám ott voltak a növényi tejek a boltban...
2020. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
mind itt van angliában. de viccen kívül, meglepően olcsóak itt a növényi tejek, annyival könnyebb itt vegánnak lenni
2020. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Az Aldi esik a legkevésbé útba, de akkor figyelem ezentúl azt is :)

3-as válaszoló: én is csak növényi tejet iszom, ezért is nem mindegy, hogy 350 vagy 570 forint-e egy dobozzal, viszont a boltiban van hozzáadott vitamin és kalcium is, ami jó ha az ember vegán akar lenni :) Zabtejet egyébként könnyen lehet gép nélkül is készíteni, lehet kipróbálom majd azt is néha.

5-ösnek: elhiszem :) Ausztráliában is hihetetlenül olcsó, ha nem jött volna a covid még mindig ott lennék :( ott másfél-két dollár volt a legtöbb növényi tej, ami kb 400 forint...

2020. okt. 19. 12:00
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

DM-ben van ez a Bio Organic márka is meg más olcsóbb is.

Én Aldiban szoktam venni, valami megjegyezhetetlen nevű sajátmárkás rizstejet, az se drága.

2020. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a Lidl egyáltalán nem ad már a bio/egészséges termékei árának megfizethetőségére... az Aldi még igen. Ott a bio rizstej még mindig 450, a bio zabtej pedig 400, akció nélkül is.


A többi helyen sajnos brutálisan felmentek a növényi tejek árai, nem tudták tartani a forint-euró árfolyam romlást.

2020. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az interspar és a penny tele van a Happy márkájú növényi tejekkel.
2020. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben én megint láttam 349 Ft-ért, Dream lett a neve.
2021. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!