Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kóstolta már valaki a KOCHS...

Kóstolta már valaki a KOCHS light tojásmentes majonézt? Ha igen finom volt? Mennyire hasonlít az "igazi" majonézre?

Figyelt kérdés

#vegetarianizmus #vegán #veganéz #KOCHS
2020. okt. 26. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Huu

Mivel a tojàs az egyik alapja a majonéznek, el tudom képzelni milyen lehet. Mint a vízmentes leves vagy a kakaó nélküli csoki.

2020. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon hasonlít. Finomabb mint az Aldis. Van Hellmann’s is, azt még nem próbáltam.
2020. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon jó, nem lehet különbséget tenni közte és az "igaz" tojásos majonézek között.

Ahogy az előző válaszoló is írta, van a Hellmann's-nak is vegán majonéze, azt is szeretem, de annak talán lájtosabb, kevésbén karakteres íze van.

2020. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én Hellmann's veganézt eszem, szerintem finom, pont azért, mert lágyabb íze van, nem olyan "tolakodó".
2020. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legfinomabb vegán majonéz!
2020. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!