Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Az olyan párok, ahol az egyik...

Az olyan párok, ahol az egyik vegetáriánus/vegán, míg a másik nem, hogy oldják meg az étkezésből adódó problémákat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 22:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk ahoz képest, hogy mindenki ennyire toleráns, elfogadó, simán le lett pontozva , aki meg merte kérdezni, hogy hogy lehet ennyire vitamentesen élni két ennyire különöbző gondolkodásmódú embernek. Ha mindenki full toleráns,miért nincs tolerencia afelé, aki megkérdezi, hogy hogy csináljátok.
2020. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már többször válaszoltunk erre is, de akkor még egyszer!

Nálunk - én állatmentes, a párom mindenevö - ez egyszerüen nem téma, mindenki eszik, ami neki megfelel. Annyira tiszteletben tartjuk a másikat, hogy semelyikünk nem akar téríteni, egy felnött ember el tudja dönteni, mit és miért akar vagy nem akar enni, ebbe senkinek nincs beleszólása.

Rengeteg egyéb téma van, amiröl tudunk egymással beszélni, nem kell feltétlen ezen az egyen vitatkozni/veszekedni.


Abban elvileg igazad van, hogy rengeteg ember ezt veszekedési lehetöségnek tekinti, illetve mindenáron meg akarja szabni, hogy a másik valaki - lényegtelen, ogy a párja, rokona, ismeröse vagy akár idegen is - hogyan éljen, és nem tudja elfogadni, hogy az emberek nem egyformák, mindenkinek joga van a saját életéröl ddönteni.

2020. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én vegán vagyok, azon belül is cukor és fehérliszt mentesen étkezek (egészségügyi okokból), párom megeszik mindent.

Ő általában a munkahelyén eszik, így csak magamra kell főznöm, de ha hétvégén itthon vagyunk mind a ketten, simán megeszi azt, amit én.

Például szombaton vegán gombás rakottkrumpli volt, jóízűen megette, felnőtt normális ember, nem fogja az asztalt csapkodni, hogy márpedig egy férfiembernek hús kell... persze ahol minden nap együtt esznek, ott megértem azt is, hogy a mindenevő kívánja a húst vagy a tejet, tojást. Nálunk ez nem bonyolult :)

2020. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én vegán vagyok, a párom vegetáriánus. A vegán kajákat ő is megeszi általában, szóval ha én főzök, akkor azt eszi, ami van, ha ahhoz nincs kedve, akkor csinál magának valami mást. De együtt is szoktunk főzni néha.
2020. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!