Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Sörélesztőpelyhet honnan...

Sörélesztőpelyhet honnan tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta mindent házhoz rendelek, nem megyek vásárolni a vírus miatt. Azóta nem jutok sörélesztőpehelyhez, mert se a Tesco, se az Auchan, se a Kifli nem árul. Valami biobolt szerűség oldalán láttam méregdrágán, de az gluténmentes volt. Nekem nem kell gluténmentes, ennyiért pláne...

2020. dec. 27. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy felesleges (BP-n).


Amúgy bulk shop-ból vettem. Rendelni is tudsz.

2020. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Spar. (nem tudom lehet e rendelni)

En ott vettem kb 1 hete 800 forint volt 100 gr, de nekem nem kell sok szoval sokaig eleg lesz.

Ezek sajnos ilyen draga dolgok.

2020. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bioboltokban lehet kapni online is. Mostanában 1700-2000 Ft között van a 300 grammos mindenhol. A gluténmentes a legtöbb helyen ugyanannyiba kerül, mint a sima.
2020. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes a 300 grammos gigapakkot megvenni belőle, árban az éri meg a legjobban. Egy 2 fős vegán háztartásban is elfogy fél év alatt, és addig meg sem romlik.
2020. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megnézem majd, hogy a Spárból lehet-e rendelni. Ilyen Bulkshop-féle helyekről nem szeretek rendelni, drága, és tele van számomra haszontalan f.sságokkal, amikről azt se tudom mivsoda, már elnézést ha valakit megbántok!
2020. dec. 28. 22:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bulk jóval olcsóbb és minőségibb, mint a Spar. Csaxólok.


De te döntésed, honnan szerzel.

2020. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha összehasonlítod a fent írt árakat, láthatod hogy a Spar-ban jóval drágább. Amiről nem tudod hogy micsoda, azt pedig egy online boltban el tudod olvasni, vagy egyszerűen nem foglalkozni vele. A Sparban sem kötelező felvásárolnod a teljes kínálatot, máshol sem.
2020. dec. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok! Csak ha már rendelek valahonnan nem szeretek 1 db valamit rendelni. Ha a bulkshop olcsóbb, akkor megfontolom!
2020. dec. 29. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:

A "probléma" a bulkkal, hogy bulk, azaz nagy kiszerelésben adják.

Hiába spórolsz rajta, ha neked nem kell olyan sok. Pl ott a kukorica pehely 5kg kiszerelése nagyon kedvező áron van, de az embereknek általában a 375 grammos kiszerelés bőven elég.

:)


A sör élesztő nem 100g kiszerelésben van, hanem 300gos. Amit fentebb írták, hogy egy évre elég 2 főre.


Ha csak ki akarod próbálni, lehet felesleges ekkora adag. :)


Argep.hu

árukereső.hu


Szintén segít! De vannak rossz hírű boltok, mint a shoko shop, ahonnan inkább ne rendelj :)

2020. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az itthoni sörélesztőpelyhet a BioOrganic forgalmmazza, az ő webshopjukban a legolcsóbb. Ha van a közeledben EcoFamily akkor ott is tudsz venni jó áron 600-700 Ft/100g. Az EcoFamily ki is szállìt, 20E felett ingyenes. Ez azért jó, mert más márkás dolgokat is nyomott, diszkont árakon adnak. Tehát akár egy heti bevásárlát lehet ott intézni, és még a szállìtás is ingyenes!
2021. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!