Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit gondoltok,kik vannak...

Mit gondoltok,kik vannak többen,a vegetáriánusok,vagy a vegánok?

Figyelt kérdés
Tehát aki húst nem eszik,az valószínüleg egyáltalán nem is fogyaszt állati eredetű dolgokat,vagy inkább sokan nem esznek húst,de attól még esznek tojást stb?A munkámhoz lenne fontos ezt tudni,több fórumon feltettem már ezt a kérdést,valószínüleg csinálok majd piackutatást is erről,ezért minden segítő véleményt hàlásan köszönök!:)

2021. jan. 9. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Vegán
Vegetáriánus
79 szavazat
1 2
 1/19 anonim válasza:
3%
Amúgy nem egy a kettő?🤣
2021. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

#1

A vegetáriánus nem eszik húst.


A vegán pedig nem eszik semmilyen állati eredetű dolgot. Tehát ők nem fogyasztanak pl tojást vagy tejet.

2021. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tuti többen vannak akik csak húst nem esznek. Én vegánként kezdtem, ma már "csak" vegetáriánus vagyok, de csak sajtot eszek ami állati.
2021. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a vegetáriánusok. Simán a húst elhagyott tök egyszerű, de teljesen vegán étrendre átállni azért elég nehézkes, mert keresni kell az olyan kaját, amiben semmi állati eredetű nincs. Most így hirtelen nem is tudnék egy hétre való vegán menüsort írni, de vegetáriánust simán.
2021. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Vega. Sokkal egyszerűbb azoknak is akik tenni akarnak valamit, de azért mégsem akarnak lemondani mindenről. Vannak vegán csopik facen, nyilván ha oda írsz ki ilyen kérdést, ott a vegánok vannak többen, és egy kis sajtért, tojásért, meg tejért szét is szednek. :D

Én próbálok csupán kevesebb húst enni, de a tojásról, sajtról sosem tudnék lemondani, meg nem is akarok.

És nem csak a tejtermékekről van szó, meg a tojásról. Vega szívvel nyugodtan úgy öltözködöl ahogy akarsz (mert vannak vegán ruhák is), nem nézed meg hogy jujj vajon milyen adalékanyagok vannak a poros levesben, hogy mik azok az anyagok, amik állati eredetű dolgokból készültek (pl zselatin asszem). A vegaság sokkal lazább, mint a vegánság.

2021. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Számtalan angol nyelvű cikk jelenik meg ezzel kapcsolatban, ha nem tudsz a angolul, fordíttasd le az oldalt google fordítóval.

2021. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

Meg látszik nem végeztek fizikai munkát !

csirke hússal,salátával nem lehet fát vágni, kapálni .

2021. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
7-es. ezt most kinek/mire írtad? :D
2021. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

7-es, főleg hogy csirkét egyik sem eszik. Semmi értelme nem volt a kommentednek, de köszi. (Megjegyzem, egyik sem vagyok, csak a hülyéket sem bírom.)


Nyilván vegetáriánus. Ez a kevésbé radikális. Több dolgot lehet enni, viselni, használni. Olyan, mintha azt kérdeznéd, miből van több, lazán edzegető emberből vagy élsportolóból. Hobbi szakácsból vagy séfből.

2021. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

#7 Csirkehússal? :'D Azt ugye vágod, hogy az hús?

Egyébként a vegánok kb tésztát esznek tésztával, meg a szánhidrátokat zabálják kiló szám, meg a növényi olajakat, azzal azért jobban el lehet lenni, mint a csirkével. A vegetáriánus meg még jó zsíros sajtokat is eszik hozzá, miért bírná kevésbé, mint te, "nagy húsevő", a teszkós parizerrel vagy a pennys nevenincs húskészítménnyel? :D

2021. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!