Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha a férjem nem annyira...

Ha a férjem nem annyira szereti a zöldséges, vega kajákat, én meg igen, elfogadható hogy fele-fele arányban azt főzök?

Figyelt kérdés

Próbálom az étkezésünket egészségesebb irányba terelni. Ami étrend nekem is megfelelő, az mind változatos étrend, sok zöldséggel. Ő nem igazán szereti ezeket az ételeket. Megeszi, de azért nem olyan jó ízzel..


Én pedig a hússal vagyok így, nem igazán igénylem, max heti 1-2-szer.


Hús mellé csinálok neki köretet külön, ezzel nincs is gond, de van amikor csak zöldséges kaját főznék.


Fele-fele arányban főzném azt amit én szeretek az fairnek tűnik nem?


Háztartásbeli vagyok, tehát mindig én főzök, azért kérdezem..


2021. jan. 14. 18:13
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
rossz téma, bocsánat... remélem átrakja valaki a megfelelő helyre :)
2021. jan. 14. 18:14
 2/39 anonim ***** válasza:
4%
Miért nem főztök magatokra mindketten, elkerülve a konfliktust?
2021. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%

3-as

írta hogy náluk ő felelős a háztartásért, így a főzés is az övé.

2021. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Mert mint írtam háztartásbeli vagyok.. hülyén érezném magam ha egész nap munka után hazaérne és neki állna főzni... (meg hát nem is tud nagyon, de nem ez a lényeg)
2021. jan. 14. 18:39
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez egy jó kezdeményezés

esetleg még azt tudnád csinálni hogyha rántott húst vagy fasírtot csinálsz, akkor magadnak csinálhatnál rántott zöldségeket/sajtot/tofut, vagy zöldségfasírtot

Így kevesebb húst is kéne venni, mivel csak feleannyi fogyna az ilyen napokon

2021. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%
Hát a legtöbb ételnek van húsos és húsmentes változata is. Én azt csinálnám-illetve csináltam is anno, amikor volt egy húsmentes időszakom- hogy megcsibaktam hús nélkül az adott etelt addig a pontig, amíg lehetett, akkor ketté osztottam és a férjem adagjába belekerült a hús.
2021. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

Főzelékeknél is lehet.

Neki valami húsos feltéttel, neked simán.

2021. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem amig ő tart el, azt csinald meg amit ő akar.

Finoman lehet terelgetni eü okokbol, de magad igenye szerint fozz kulon magadra. Idod van ra.

En sem nyomom le a parom torkan a fott brokkolit csirkemellel, mikor ő porkoltot akar nokedlivel. Pedig dolgozom is a haztartas melett, tehat annyi idom sincs fozocskezni mint neked.

2021. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%

Miert ne fozhetnel mindkettotokre külön ? Nem értem.

Amúgy meg nyugodtan mond meg neki finoman hogyha te odafigyelsz a külsődre, egeszsegedre neki sem ártana

2021. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb ételnél a húst külön el lehet készíteni, a hagyományos körítés mellé meg készítesz egy zöldségeset is, és nincs semmi probléma vele.
2021. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!