Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Visszatérve a húsevésre kell...

Visszatérve a húsevésre kell valamire figyelnem?

Figyelt kérdés

Egy év vegetáriánus étrend után szeretnék visszatérni és időszakosan húst fogyasztani. Nem tudom ennyi idő után lesz-e problémája vele a gyomromnak? Van, valakinek esetleg ezzel tapasztalata? Milyen típusú húsokkal lehet érdemes kipróbálni mennyit bír most a gyomrom. Én kezdésnek valami szárazabbat, pl csirkemell felvágottat gondoltam kis mennyiségben, mert ha jól sejtem a zsírt fogja nehezebben bevenni a gyomrom, ha egyáltalán ez az egy év bármit is változtatott.


Kérem ne csináljunk ebből a kérdésből vega-húsos vitát, nem azért tettem fel.


2021. febr. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem először próbáld ki egyszer egy héten, aztán ha ez két hétig működik, akkor kétszer egy héten, aztán utána már ahogy csak akarod.


Mondjuk az is lehet, hogy már nem is fog ízleni.

2021. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Én kb 5 hónapig voltam húsmentes étrenden, és roston csirkemellel kezdtem,azóta is hetente kétszer elég egy kis csirke,kacsa, esetleg pulyka. A nehezebb húsokra (emlősállatok) már nem fogok visszatérni,de ebben főleg lelkiismereti okok játszanak szerepet.
2021. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Visszatérve a húsevésre kell valamire figyelnem?


Ne felejtsd el, hogy a csontrol leragjuk a hust ... nem kell megenni az egeszet :)))

2021. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huhh, borzalmas lehet, én 1-2 havonta egyszer eszek húst - szüleim nem hajlandóak más ételt készíteni, mikor meglátogatom őket, én pedig nem etikai okból utasítom el elsősorban az ilyesmit szóval megeszem, de ennek lehet hogy vége lesz, mert brutális hasfájás és hányinger a jutalmam egy-egy ilyen alkalom után. Egy év után szerintem belepusztulnék. :D
2021. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!