Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mennyire fogadod el a vegetári...

Mennyire fogadod el a vegetáriánusokat/vegánokat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 12:40
A kérdező szavazást indított:
Elfogadom őket, és nyitott vagyok erre, de nem vagyok vega/vegán
Elfogadom őket, de ne térítsenek
Semleges, nem érdekelnek, nem szeretem őket, de nem is zavarnak
Nem fogadom el őket, zavarnak
Nagyon utálom őket egytől egyig!
65 szavazat
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, ha kommenteltek is, maradjunk a kultúrált megfogalmazásnál!
2021. febr. 10. 12:41
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki azt eszik, amit akar.

Azt, ha valaki "divatból" csinálja, egy kissé szánalmasnak tartom, de ahhoz sincs semmi közöm, tehát sosem érzékeltetném vele. (Csak tényleg r*hejes, amikor van egy baráti körben egyvalaki, aki meggyőződéssel csinálja, ért is hozzá, aztán hirtelen lesz 2-3 felületes ty*k, akik hirtelen szintén beállnak mögé, osztják az észt, miközben megrögzött húsevőként még én is leveszem, hogy milyen h*lyeségeket mondanak néha.)

2021. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel, hogy ki mit eszik vagy nem eszik.
2021. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kérlek ebben az esetben szavazz akkor erre:"Semleges, nem érdekelnek, nem szeretem őket, de nem is zavarnak"
2021. febr. 10. 12:55
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy vagyok vele, mint a keresztényekkel - felőlem azt csinál, amit akar, de ő is tartsa tiszteletben az én ízlésemet és ne erőltessen rám semmit. Szerintem ez jogos és elvárható.
2021. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem jönnek vicsorítva felém,hogy mit képzelek.hogy megeszek egy sertésoldalast teszek arra,hogy ki mit gondol,ha hozzányúl az ételhez amit éppen fogyasztok akkor azt személyes támadásnak veszem.

Szóval én tiszteletben tartom a döntését mindenkinek,ha ők is az enyémet.

2021. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem erdekel masok furcsasaga ... max az ilyen embert nem hivom meg kajalos bulira vagy sutogetesre ... amugy az o dolga.
2021. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Pont nem érdekel, hogy ki mit eszik. Mondjuk ha a gyerekem kezdené el a vegánságot, azt oldja meg, én nem vagyok hajlandó azzal foglalkozni, hogy miket vehetek meg a boltban. De ha vegetáriánus lenne, azt a nehézséget simán megugranám.
2021. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Sosem leszek vegetáriánus vagy vegán, de egyáltalán nem érdekel, ha valaki az, tiszteletben tartom, de ne akarjon megtéríteni, mert azt nem viselem el senkitől.

Szeretem a vegetáriánus életeket amúgy és szívesen kipróbálok bármit, de sose fogok erre teljesen áttérni. Ha vendégségbe jön vega vagy vegán, akkor ennek megfelelően készülök neki is, szerintem ez alapvető jó vendéglátás. Nem kell valamire allergiásnak lennie ahhoz, hogy tiszteletben tartsam az étkezési szokásait.

2021. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Rothadó Narancs ***** válasza:
43%
A vegetáriánusokkal nincs gond, inkább a vegánokkal. Ők az elborult állatvédő kategória.
2021. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!