Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a kedvenc vegán/vegetáriánu...

Mi a kedvenc vegán/vegetáriánus/mindenmentes szakácskönyvetek?

Figyelt kérdés
Én jelenleg Jamie Oliver Vega cìmű könyvéből főzök, de minden más is érdekelne! Neketek mi vállt be? Miben vannak jó receptek?

2021. márc. 9. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Én YouTuber szakácsokat nézek, mint pl Wil Yeung/Yeung Man Cooking, vagy Ákosékat a Vegán receptek/Vegán blog csatornán, mindkettőnek van saját recept könyve is. De nézek mindenféle indiai, és mindenféle receptvideót is. Magyarok közül még nagy kedvenc Stöhr Gréta, ha jól írom a nevét.
2021. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Adele McConnell blogját olvastam régen, szuper recepteket rakott fel, pár éve pedig megjelent a szakácskönyve is, az a címe hogy Vegán szakácskönyv. 100 recept van benne, a világ minden tájáról, különböző nehézségi fokozatokban. A recepteknél jelölések is vannak hogy mondjuk cukormentes, ilyen olyan mentes a recept, tehát az allergiások is tudják fogyasztani. Van benne sok olyan alapanyag, amit nehéz beszerezni, de mindig írnak más alternatívákat is. Úgyhogy ezt nagyon javaslom :)
2021. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van egy fb csoport, a mit ettem ma vegén, ott nagyon jó dolgok szoktak lenni. ileltve amiből főzök, habár nem könyv, de steiner kristóf blogja
2021. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be a szakácskönyv műfaj, de pl. a Vegánblogot nagyon szeretem, nekik van szakácskönyvük, az biztos jó. Külföldiek közül Avantgardevegan és Cheap Lazy Vegan akikről tudom, hogy van valami szakácskönyvük. Ha ugyanazok a receptek vannak mint a videókban, akkor azok is jók lehetnek.
2021. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

YouTubon nezd meg a Pick up limes-t

Ez angolul van szoval ha tutsz angolul akkor ott van egy csomó jó recept

2021. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!