Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a kedvenc vegán/vegetáriánu...

Mi a kedvenc vegán/vegetáriánus ételed?

Figyelt kérdés
Kérlek tényleg azt írd, amit a leges legjobban szeretsz :)

2021. jún. 25. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Bocs, én vegán módon étkezem, de nincs kedvencem, rengeteg ételt szeretek, legeslegjobban szeretett nincs. Amit szeretek, az a változatosság, újakar kipróbálni.
2021. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg vegán "kedvenc" van: ázsiai stílusú ételek, tészták, sült rizsfélék, levesek, indiai curryk, különbözö saláta jellegü ételek, töltött zöldségek, sült zöldségtálak
2021. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Rántottsajt rántott hagymakarika sültkrumpli és tartármártás, Chilis bab
2021. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Diós tészta, palacsinta, túrógombóc, meg sok más, nehéz igazi, kiemelt kedvencet választani.
2021. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Pesto spagettitesztaval meg sajttal. Semmi különös, csak jó emlékek, mindig feldob, ha azt eszem
2021. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Rakott zöldségek fűszeres rizzsel
2021. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Rakott zöldséges tészta

Rántott gomba,rántott cukkini

Tonhalas ananászos pizza

2021. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Én mindenkit fölpontoztam, de tehát akkor itt vegyesen lehetett írni vegetáriánus, meg sima vegán dolgokat is;



Tehát arra gondolok,hogy akkor jókat írhatott mindenki; mert akkor úgy van, hogy mind a kettőből lehetett írni;


Tehát,hogy a vegetáriánus hosszan; asszem azt jelenti, hogy nem eszik húst;


Aki pedig vegán , az semmilyen állati eredetűt, pl tojást, meg szerintem tejet sem.

2021. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

*Ja és én ilyen téren még nem gondolkoztam,hogy mik lehetnének nekem azok a kaják, 9. voltam; és vagyok.


De amúgy pl egy favorit a sztrapacska; az ilyen túrós-krumplis tésztaszerű dolog; a tésztában van még tojás is, meg ugye a túró is állati eredetű; meg még mehet rá tejföl, az is állati.


Múltkor néztem benne egy videót, azt mondta benne egy leány; hogy a vegetáriánusság még menne, de a vegánság már nem. És akkor elmondta a 3 legjobb dolgot az életében; az első kettőre nem emlékszem, de a harmadik a tejföl volt. :):)

2021. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
*Múltkor néztem egy videót.
2021. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!