Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egy húsüzem vezetője/tulajdono...

Egy húsüzem vezetője/tulajdonosa hogyan reagálna ha elmondanád hogy vegetáriánus vagy?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 09:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez egy üzleti vállalkozás. A vegánnak meg elvi kérdés. Nem értem miért zavarná. A sörgyár vezetője mit szól, ha azt mondom neki, hogy absztinens vagyok? Vagy a műanyag gyár tulaja, ha zero wastes vagyok? :D
2021. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha én lennék a húsüzem vezetője, azt mondanám: "Jó!"

Nem is értem a kérdést.

Ha kifogytál, kis segítség hasonló blődségek kérdezéséhez:

Mit mondana egy katolikus pap, ha azt mondanám, református vagyok?

Mit mondana a német, ha azt mondanám, magyar vagyok?

Mit mondana a biciklis, ha azt mondanám, rolleres vagyok?

2021. szept. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha Téged nem zavar, őt miért zavarná? Tedd a dolgod, amiért fizetnek, és éld az életed, ahogy szeretnéd. :)
2021. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
11es, a húsevő ehet egy vegán vendégségben minden kaját megehet. Fordítva már nincs így... ez ennyire nehéz?
2021. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nah, késő van. Tehát, ha egy húsevő elmegy egy vegánhoz vendégségbe, ott minden kaját megehet, nincs kizárva semmi.

Fordítva viszont nagyon nem így van.

2021. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!