Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ajánlanátok feltéteket vegetár...

Ajánlanátok feltéteket vegetáriánus melegszendvicshez? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Sima szendvicssütőben csinálom, ezért olyan opciókat kérnék, amit előtte nem kell sütni/főzni (pl krumpli).

Csak simán megkenem margarinnal a kenyeret és rá akarom tenni a feltéteket aztán mehet is a szendvicssütőbe.


Általában sajtot és főtt tojást szoktam belerakni, a tetejére pedig majonéz vagy valami más szósz.


Ezért kellene valami újítás. Persze mellé szoktam enni zöldségeket, bele kellene valami. :)


Előre is köszönöm, ha kisegítetek, sajnos nem vagyok túl kreatív.



2021. szept. 29. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Pesto, avokádókrém, padlizsánkrém, ezekre van 100 féle recept a neten,kedvedre variálhatod.
2021. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegán felvágott, vegán falafel -a Sparban van ilyesmi, előrecsomagoltak; olívabogyó felkarikázva.
2021. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zödségfasírt.
2021. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Gombás melegszendvicskrém a YouTube-ról Szoky konyhájából. Van előtte macera vele, de nem sokkal több, mint a főtt tojással, és tárolható pár napig.
2021. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet kapni ilyen szendvics krémeket pizzakrémet stb én lehet azt használnám alapnak rá sajt paprika paradicsom zöldségek
2021. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyma, TV paprika, paradicsom, uborka, szalonna*. Nyilván a szalonna nálad nem játszik, de helyettesítőnek tudom ajánlani azt, hogy egy kis sós csipszet keverj össze egy kevés szójaszósszal. Az umami és a só miatt egész jó helyettesítő.
2021. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
humusz, füstölt tofu, friss zöldségek
2021. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!