Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit ettél ma? (Vegetáriánus/ve...

Mit ettél ma? (Vegetáriánus/vegán)

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alma, banán, szőlő, lenmag, chiamag, céklafasírt zabbal, kelbimbó, krumpli, jégsaláta, bulgur, házi humusz. Azt hiszem ennyi egyelőre. :)
2021. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Műzli, avokádó smoothie

Házi pizza

Káposzta leves

Céklalé

2021. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Kenyér, növényi "margarin", "sajt", krumpli, répa, karfiol,borsó, kukorica, a többi zöldségből kifogytam.
2021. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

banános müzli

zöldségleves

házi pizza

lekváros puffasztott rizs

2021. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire french toast (toast kenyér kockàk vegán proteinből és növényi tejből készült masszába áztatva, minimalis olajon megsütve) bogyós mirelit gyümikkel, agavé sziruppal, kevés mogyoróvajjal és egy nagy adag szójatejes lattéval.


Ebéd: vöröslencse dahl rizzsel és csípős savanyúsággal.


Uzsi: kávé + biotech vegan protein bar


Vacsi: párolt zöldség (brokkoli, karfiol), csicserivorsó, lilahagyma, kevés vegaföl-veganéz öntet, salátakeverék, kivételesen egy vegan steakkel (már lassan megromlana, kíváncsiságból vettem múltkor).

2021. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
narancs, banán 2-2; magvas zsömi mozzarellával,sali; este rántotta hagymával
2021. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy mangót, céklakrémlevest, müzlit rizstejjel, este babkrémes szendvicset háromféle retekkel, kígyóuborkával, újhagymával, paradicsommal. + csináltam 2 avokádóból avokádókrémet, legalább egy hétig ez lesz reggelire valamilyen egészségese (pl. rozs) kenyérrel.
2021. dec. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Vegán vagyok.

A reggeli almás-fahéjas-juharszirupos zabkása volt.

A tízórai körte és mandarin.

Ebéd kókusztejes-citromos zöldségleves soba tésztával, és Brassói (krumpli, hagyma, fokhagyma, borsó és szójakocka) céklával

Uzsonna bejgli (három félét sütött a férjem: mákos-meggyeset, diós-mazsolásat és gesztenyés étcsokoládésat. Friss volt és forró, mindegyikből ettem egy nagy szeletet. Ha elaludtak a gyerekek, lehet eszem meg egy kicsit 😎)

Vacsora a maradék Brassói volt.

2021. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: sajtos croissant (2 db)

Tízórai: kb. 100 gramm pekándió

Ebéd: sült jackfruit + bulgur

2021. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!