Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki megcsinálta már vagy meg akarja csinálni a Veganuár kihívást?

Figyelt kérdés

#vegán #kihívás #Veganuár
2021. dec. 27. 10:26
1 2
 1/12 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
81%

Tavaly sikerült:D

Jövőre is csapatom^^

A Prove oldal küld neked ötleteket, ha megadott a címed

2021. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem minden hónapban sikerül. :D
2021. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
A vegembert szoktam csak csinálni ha tetszik ha nem. Miért pont januárban kell ezt csinálni?
2021. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én így kezdtem, azóta is tartom - több éve.
2021. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

Nekem semmilyen kizáró jellegű diéta nem való.

Ha valamit nem ehetek, csak arra tudok gondolni, és addig eszek (mást) amíg rosszul nem leszek, mert annyira sóvárgok arra a dologra.

Nem eszem minden nap húst, de ha meg lenne tiltva hogy egyek, nonstop csak arra vágynék, és egy hónap alatt híznék 10 kilót.

2021. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

🙋🏻 Hey there! Szóval én idén úgy döntöttem belevágok! Az első pár napra már megterveztem mit eszem, 3.-án kezdem, mert akkor nyitnak a boltok és beszerzek hozzá mindent, bár alapvetően elég basic módon fogom tolni, de pl. tofut még vennem kéne.


Eddig is javarészt vegánul ettem, de megengedtem elég sokszor nem vega vagy vegán opciót. Kiváncsi vagyok ez hogy változik majd most, emiatt félek, hogy nehéz lesz majd fenntartani. De az ünnepek utáni sok össze-vissza zabálástól azt hiszem jól fog esni, hogy egy darabig kevesebb zsìrt, gyorsan felszívódó szénhidrátot és feldolgozott ételt eszek majd. A veganuár alatt TÉNÉ módon tervezek étkezni, szóval csak semmi Oreo és vegán fagyi.

2022. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt a Téné kifejezést, nagyon sokat hallottam már, mesélnél nekem erről egy kicsit? :)
2022. jan. 1. 23:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljes értékü növényi étrendet jelent - azaz gyakorlatilag csak növényeket fogyasztanak, illetve iparilag feldolgozott élelmiszereket nem használnak.

Ami a vega/vegánnal szemben elöny, hogy nem elvileg meghatározott szabályrendszer, azaz ha egy-egy alkalommal eltérsz ettöl, akkor sem bün, hanem csak egy napi szabadság a rendszer alól.

Viszont nem fogyasztanak "mü-húskészítményeket", "mü-tejtermékeket", hanem csak természetes eredetü élelmiszereket.


Ha a neten rákeresel, sok részletes leírást találsz, amit írtam, az csak rövid összefoglaló, hosszabban írni meg fölösleges, ha már megvan sokkal részletesebben és pontosabban, mint amit itt le tudnék írni.

2022. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! :)
2022. jan. 2. 14:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, amit még fontos megjegyezni, hogy feldolgozott olajat sem használnak, csak sütőben sütnek. Én is ezt az étrendet követem.
2022. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!