Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen dessertet ajánlanàl...

Milyen dessertet ajánlanàl olyan embernek aki nem ehet se glutént se tojást se tejet?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Diagnosztizáltan van cöliákiád, laktózintoleranciád és tejallergiád?
2022. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Gyümölcs!
2022. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Gyümölcs. Sörbet. Fagyi.
2022. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tojas erzekeny vagyok, ami azt jelenti egy piskotatol es gorcsolok a ...ott.


En sokszor csinalom hogy a gyumit novenyi tejjel turmixolom le, keves tejjel. Lefagyasztom es finom nasi!


Minden mentes vegán kekszekkel is lehet rakott pohar kremeket csinalni.

Kukorica lisztes lepenyek

Mindent lehet vegan valtozatokat csinalni

2022. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ami gluténmentes és vegán. Manapság nem nagy kihívás akármilyen édességből beszerezni ilyen verziót.
2022. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%

Csatlakoznék az 1-eshez... Nem mindegy, hogy szigorú diéta betegség megléte miatt, vagy divatból "mindenmentesen" akarsz étkezni...


Iszonyat nagy különbség.

2022. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

#6

Nem olyan nagy a különbség, max annyi hogy ha nincs allergiája akkor a szennyeződés nem gond. De az alap recept kb ugyanaz lesz mindkét esetben.

2022. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

ITt keresgélj..


[link]

2022. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Van gluténmentes liszt,növényi tej és tojáshelyettesítőt is lehet kapni bio boltokban szóval megoldható ha tortát vagy bármilyen sütit szeretne enni az illető.
2022. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Az 1. kommentemmel az volt a baj, hogy mint táplálkozási tanácsadó megkérdeztem, hogy az említett tápanyagokat és élelmiszereket a kérdező azért kerüli-e, mert azokkal diagnosztizáltan problémája van fiziológiailag, vagy ő magától döntötte el két Femcafé cikk elolvasása után, hogy nem fogyasztja azokat?

Csak egy választ vártam, addig pedig nem akartam semmit ajánlani. De sajnálom, legközelebb nem kérdezősködök.

2022. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!