Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok. Mely fehérje készítmé...

Vegánok. Mely fehérje készítmények vannak vegánok számára, amelyek nem hüvelyesekből és nem gabonafélékből vannak kivonva?

Figyelt kérdés
Tehát például a szója, zöldborsó és rizs is kizárva.

2022. okt. 23. 19:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#9. Oké, de azért, ha eszedbe jut, hogy hol olvastad, megírod?


És nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan reagáltatok!

2022. okt. 23. 20:09
 12/25 A kérdező kommentje:

Egyelőre ezt találtam: "Egy felnőtt becsült fehérjeszükséglete napi 0,8 g/testsúly-kilogramm."

[link]

2022. okt. 23. 20:22
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

#9 Ha Varga Balázsra gondolsz ő nem testépítő,hanem asszem saját testsúlyos edzéseket csinál,neki van egy könyve a fehérjefogyasztással kapcsolatban,ha rákeresel biztos megtalálod.

Ezen kívül Váli Tamás sem használ fehérjét, pedig elég komolyan végzi a testépítést.

Még Szigeti Pétert tudom,aki saját testsúllyal eddz, ő is nagyon jó formában van!

2022. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
AZt hiszem, Váli Tamás volt, akire emlékszem.
2022. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#13. Igazán köszönöm.

A saját testsúlyos edzés nagyon jó.

Amúgy nem akarom túltolni a fehérjét, annyira ennek eddig még nem is néztem utána.

Az utóbbi időkben nem foglalkoztam ezzel, de lehet, hogy itt az ideje.

2022. okt. 23. 20:28
 16/25 A kérdező kommentje:
#14. Akkor Váli Tamás honlapján volt megjelölve az a fehérjeszükséglet, amit írtál?
2022. okt. 23. 20:34
 17/25 A kérdező kommentje:
Na még vmi eszembe jutott. Ti szoktatok gombát enni? Csak, mert az sokak szerint nem vegán, sőt, nem is vegetáriánus. Szerintetek?
2022. okt. 23. 20:36
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Állat nem szenved/hal meg miatta, szóval szerintem vegán. Amúgy miért nem jók a felsorolt alapanyagok? A mandula pl. nagyon drága. Az is csoda, hogy van mogyorófehérje.
2022. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

A gomba vegán,mert az nem állati eredetű.

Nincs központi idegrendszere,nem érez fájdalmat.

Attól még,hogy nem növény,vegán.

A víz sem növény, mégis vegán.

Jó,ez egy elég kisarkított példa volt,de érted :D

2022. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#18. Azért nem megfelelőek nekem, mert a szervezetem nem bírja (különböző betegségek).


Amúgy persze másoknak jók, csak nekem oda kell figyelni egyebekre is. :/

2022. okt. 23. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!