Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák és vegetáriánusok!...

Vegák és vegetáriánusok! Melyik tábort erősítitek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Vegán vagyok (minden húsos és allattol eredő eteltol tartózkodom)
Ovo-vegetáriánus vagyok (semmilyen húsos ételt nem fogyasztok se tejterméket ellenben tojást igen)
Lakto-vegetáriánus vagyok (semmilyen húsos ételt nem fogyasztok, sem tojást, ellenben tejtermékeket igen)
Lakto-ovo vegetáriánus vagyok (semmilyen húsos ételt nem fogyasztok, ellenben tejtermékeket és tojást igen)
Szemivegetáriánus vagyok (tojást és tejtermékeket is fogyasztok ritkán esetleg halat vagy csirkét is)
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Az orultek tavorat.
2022. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én kb. 99%-ban növényi étrenden élek. Vegetáriánus vagyok, mellette tejérzéken, tehát húst és tejet abszolút nem fogyasztok. Tojást max. két-három havonta egyszer, de akkor is csak úgy, ha valami másik ételben van.
2022. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lakto-ovo vegetáriánus vagyok, de főleg vegán kajákat főzök. Tejterméket, tojást csak ritkán eszem. Az életem többi területén igyekszem kerülni az állathasználatot amennyire lehet, nem veszek bőr cuccokat, állatkísérletmentes és vegán kozmetikumokat veszek magamnak.
2022. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ételeim nagy része, gyümölcsök, zöldségek, magvak teszik ki. Hetente 2-3 alaklommal eszek halat, általában párolva. Szeretem halat, és egészséges is.

Havonta 2-3 alaklommal szoktam húst fogyasztani, szerintem ez bőven belefér.

Évekkel ezelőtt volt egy 6 hónapos korszakom, amikor naponta, csak zöldséget, gyümölcsöt és magvakat edtem. Húst és halat, mellőztem félévig.

Nekem nem jött be, ez a fajta táplálkozás.

2022. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!