Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Aki egészségügyi probléma...

Aki egészségügyi probléma miatt váltott teljesértékű növényi étrendre, mennyi idő alatt kezdett javulni az állapota?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 00:03
 1/3 anonim válasza:
51%
Szia autoimmun betegségekre jó hatással van a vegán étrend?
2023. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

1-es: ez NEM vegán étrend, CSAK növényi, a kettö nem ugyanaz.

Kérdezö: én eredetileg egy fogadás miatt kezdtem el ezt az étrendet- egy hónapig kellett volna betartani , egy csomó egészségügyi probléma mellett. Két hét után több minden eltünt teljesen, sok egyéb javult, ezért egy hónap után folytattam tovább, most 5 éve tartom.

Nekem egyértelmüen jót tesz, jobban érzem magam, és sokkal változatosabb az étrendem is.

1-es: mivel ez az étrend minden feldolgozott élelmiszer is kizár, ezért sok autoimmun betegségre is jó hatással van, de természetesen nem mindegy, milyen problémáról van szó.

2023. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
1es vagyok. Köszönöm szépen 2es a válaszodat érthető volt. Érdekes dolognak tűnik mindenképpen jobban beleásom magam.
2023. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!