Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen gyümölcsöket ennél a...

Milyen gyümölcsöket ennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy vasárnap bevásárolok gyümölcsből, beteszem az irodámba, és az 5 hétköznapi napra szétosztom őket. Így fixen minden nap eszem gyümölcsöt, változatosan, és nincs az hogy "jaj nem hoztam" meg "elfelejtettem venni", stb. Te miket ennél és mennyit, mik a legfontosabbak és legegészségesebbek? Egyébként növényi étrendet követek. Akár magokra vagy zöldségekre is gondolhattok (de a lényeg, hogy nyersen).

2023. ápr. 15. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, ami nem romlik. Mandrain, narancs, alma, körte, banán
2023. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A romlandó sem baj, azt akkor az első napokban enném. De így hirtelen nem is jut eszembe olyan, ami egy hetet ne bírna ki.
2023. ápr. 15. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Málna, eper egészen biztosan nem bír ki egy hetet. Amúgy Magyarországon nem lehet gyumolcsdobozt rendelni? Abban vegyesen van mindenféle idény gyumolcs
2023. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
2023. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem szállítanak a lakhelyemre, csak pest környékére :)
2023. ápr. 15. 13:42
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nézz körül, hátha van hasonló a környékeden. De amúgy a kemény gyümölcsök, tehát alma, körte, sokáig bírják. Zöldségnek répa, zeller, szarzeller, paprika, paradicsom, uborka
2023. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet hogy félreérthető. A boltba be tudok menni én is, és össze tudok szedni x kiló gyümölcsöt meg zöldséget :)


Aki jobban foglalkozott a témával, attól várnék egy pontos elosztást, hogy pl.

2 körte az X vitamin miatt,

2 érett banán az X dolog miatt,

2 avokádó, mert ez meg az,

5 mandarin, hogy yx meg zy.

6 görögdinnye, hogy tudjak vizelni,

stb.

2023. ápr. 15. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez az elosztas logika totál hülyeség. Ha alapból növényi az étrended, akkor jó eséllyel minden vitaminbol viszel be naponta valamennyit.
2023. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én répát meg mandulát szoktam legtöbbször az irodában rágcsálni gyümölcs helyett, próbálok minél kevesebb cukrot bevinni.
2023. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem a konkrét kérdésre válaszolok, de én nem nyers gyümölcsben gondolkodnék, hanem például (ha azt nézed, 20 adagnyi gyümölcs):

[link]

2023. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!