Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Melyik cég szállít vegetáriánu...

Melyik cég szállít vegetáriánus ételt Zsámbékra? (Vagy indiai, csak húsmentes legyen)

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
vegafood / vegafutar.
2011. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ők sem...azért köszi.
2011. aug. 29. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Választ perpill én sem tudok, de kíváncsiságból kérdezem: alkalomból, vagy rendszeresen kellene?
2011. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hétköznaponként hétfőtől-csütörtökig
2011. aug. 30. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Na az húzós lehet. Próbálj érdeklődni a fent említetteknél, mert ha jól tudom régebben országosan szállítottak ki. De amúgy miért nem főzöl magadra? Ha nem időhiány miatt akkor szerintem nem lesz gond, könnyen meg lehet tanulni!


F/18

2011. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Időhiány miatt:-(
2011. aug. 30. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajna nehéz a helyzet de van egy pár tippem:

-hétvégén főzz néhány fogást előre, olyat, amit lehet melegíteni

-ha főzni nincs időd de épp fel tudsz ugrani Budapestre, ott meg tudsz kajálni

-ebédre egyél szendvicset, és vacsorára főzz magadnak

-esetleg ha ebédidőben nem tudsz elmenni étterembe, de vacsoraidőben igen, akkor a szendvicses dologgal szintén járható

-házasodj meg és főzesd a házastársaddal a kaját :)

ha Budapesten dolgozol vagy van ott ismerősöd akkor rendeld meg oda és edd meg ott/hozd el magaddal


Esetleg a fentiek kombinációja. Sőt lehet hogy a legjobb ötlet ha ezeket kombinálod.


Hirtelen ennyi jut eszembe, de azt nem hiszem hogy az evés megoldhatatlan lenne, tehát biztos találsz megoldást. Ha az étterem mellett döntesz, akkor tudom ajánlani a Govindát, az van Budán is, illetve Pesten 2 is! Sok sikert!

2011. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat:-)

Pesten lakom és Zsámbékon dolgozom .... jó sokáig:-)

Megházasodtam (jó pár éve!), férjem is néha főz..nem is akárhogyan!

Este főzök hármunknak, mivel gyerek is van:-)

Az ételeket frissen esszük,nem szívesen viszek belőle másnap (ha maradna akkor sem), mert se időm, sem alkalmam nincs a melegítésre. A mikrot pedig próbálom kerülni.

Ezért lenne jó valami étel futár cég. Egyelőre a foodexpressz-t találtam, de hátha találok valami jól főző vega konyhát is.

A Govinda főztjét amúgy nagyon szeretem:-)

2011. aug. 30. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!