Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudtok olyan vegetáriánus...

Tudtok olyan vegetáriánus fórumot, ahol nagy az aktivitás és általában válaszolnak a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el eszerint az életmód szerint élni és jó lenne, ha tapasztaltabb emberekkel beszélgethetnék a témáról. Azért kifejezetten vega fórumot keresek, mert semmi kedvem tájékozatlan, troll hozzászólásokat olvasgatni.

2012. máj. 28. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Még nem találtam ilyet! Ha vállalkozó kedvű vagy csinálj egy ilyen honlapot! :)
2012. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antispecista ***** válasza:
65%
Nem ismerek ilyet, de en szivesen beszelgetek a temarol. Bar en vegan vagyok, de igerem nem trollkodok :) Kerdezz batran!
2012. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok ilyen fórumot. Én nyitottam egy fórumtémát a filmkatalogus.hu oldalon ( [link] ). Igen vegyesek a tapasztalataim. Sajnos vannak, akik trollkodni jönnek oda, pl beírják, hogy milyen jó húsos ételeket esznek, stb, vagy jönnek az ezerszer megválaszolt ellenvetéseikkel. Nem ezért indítottam. Több vega is jelen van ott, tanácsokat kérni, tapasztalatokat megosztani, olvasni lehet.

2272 hsz már összejött a témában, én is tapasztaltabb lettem a témában ennyi haszna volt. Azon a honlapon ez az egyetlen ilyen specifikus fórum. Ha van kedvetek írjatok a fórumra!

2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antispecista ***** válasza:
16%

Honnan ismerszik meg a vega (antifajista)? A Gyakorikerdeseken atlag alatti hasznos-valasz-szazalekbol! :-)

Amugy itt is talalhatsz hasznos infokat: [link]

2012. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt a honlapot már nézegettem. Segített megérteni, miért következetes a vegánság.
2012. máj. 31. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a linket itt írta be valaki egy hasonló kérdésnél:

http://www.youtube.com/watch?v=mLk0hYiX_Ak

(Gary Yourofsky népszerűsítő előadása az állatok jogairól és a vegán életmódról)


Ezt meg mélben kaptam régebben:

[link]


Ezt is itt találtam:

[link]

+ még kettő, ugyanezen oldalon böngészgetve:

[link]

[link]

2012. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

reptilian bastards!

Köszönöm a linkeket, nézegetni fogom őket! Esetleg ha konkrétan fórumot is tudsz, megköszönném!


Antispecista, neked meg várom a válaszodat a privát üzenetemre! :)

2012. jún. 1. 01:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Facebookon a Vegan in Hungary csoport. Nem rég alakult, oda jöhetsz nyugodtan kérdezni/beszélgetni.
2012. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!