Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ti készültök a vegetáriánus...

Ti készültök a vegetáriánus ismerőseitek számára étellel vagy lakjanak jól a körettel?

Figyelt kérdés
A vegetáriánusok tapasztalatait is várom, hogy foglalkoznak-e az ismerőseitek ezzel az "igénnyel" vagy tesznek rá

2012. jún. 7. 22:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Még egyszer a franciasaláta: nálunk a mártás tele van zöldségekkel, olyan, mint egy nagyon sürü (sok zöldség, kevés lé) fözelék. Ehhez sokszor kaszinótojást készitek, meg néha még emellett sonkatekercset is. De gyakran csak magában esszük, mert igy is elég laktató meg finom.


A vajaskenyér igy már érthetö, nem egészen tudtam hová tenni azt, amit irtál.

2012. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Még nem láttam vendégül egy vega barátomat se, de természetesen készülnék nekik külön étellel.
2012. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha arokonaid vidékiek, akkor szokott ilyen probléma fellépni. Ott valahogy belenevelik az emberebe hogy a vendégnek húst kell adni, ha lehet ráadául házi nevelésűt. Nekem van egy olyan is, aki csak és kizárlólag a húslevest, a hidegsültet kenyérrel és a süteményt (pl. képviselőfánk hájastésztából) ad a vendégeknek.

Ide általában már egy doboz humusszal vagy egy üveg házi zakuszkával megyek. Meg viszek a rokonnak is ajándékba.


Városiasabb rokonok és barátok nem szoktak problémázni, legalábbis nálunk nem. Havereokkal-barátokkal amúgy általában rendelünk valamit vagy beülünk valami pizzázóba vagy törökbe esetleg kínaiba. Ott mindenki magának renel.

2012. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én például éppenhogy nem eszek zöldséget (legtöbbet nem) és szoktak nekem külön kedeskedni
2012. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!