Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért hiszik az emberek hogy...

Miért hiszik az emberek hogy a vegetarianizmus diéta és nem egy életforma?

Figyelt kérdés
számomra életforma, gondolkodásmód, stb, és folyton azzal jönnek, mert nem vagyok egy nagy darab emberke, meg túl nagy étvágyú sem, hozzáteszem hogy húsevőként sem voltam az, hogy nem kéne diétáznom!!!!ááááá
2012. jún. 21. 22:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

Döncike, tetszett ez a válasz.:D Még próbálom feldolgozni.

Én azt írtam, hogy szarok rá ki mit eszik, meg mit nem. Te is valami ilyesmit írtál szerintem, de én ezekre annyira nagy ívben sz..ok. Mármint ezekre a vega hülyeségekre, mostanában kezdtem el utána nézegetni, de majdnem felkötöttem magam zongorahúrra... ab-ovo meg lakto, vegán. A vegánt még nem is sikerült értelmeznem.

Én amúgy nem tagadom, elmebeteg vagyok, mert nem eszem húst, sem tejet. tejfölt, mártásokat meg sorolhatnám a végtelenségig, de nem azért mert sajnálom a dögöket. Le is vágom őket ha kell, meg vadászok rájuk az erdőben, de rosszul vagyok tőlük. És igazatok van mert trendi most vegának lenni, meg ovo-lakto vega a menő meg a bio piac, de ha nem magadnak termeszted úgyis ugyanúgy beleköpnek a levesedbe.

Arról nem is beszélve, hogy ennek a sok bio-fannak elmondanám, hogy pl. az eper akkor a legbiobb, amikor emberi trágyát kap:)


Az egészséges részre reakció: Én rohadt egészséges vagyok, mert nem eszek húst, gyorskaját sem, sőt naponta elég keveset, de 2 liter bor simán megvan. Szóval ezt a vega-egészség dolgot hagyhatjuk:DDD

2012. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

állati fehérje lehet a tojástól kezdve rengeteg minden én azokat eszem,


a gondolkodásom annyiban változott, de talán nem a gondolkodásom hanem a tapasztalataim, hogy ha húst eszem érzem hogy gyengébb vagyok lehúz agresszívebb idegesebb stb, a gyerekemen ugyan ez, egy hét ovi és tiszta harag a gyerek, oviban jól érzi magát szeretik szeret menni szóval nem emiatt, hazajön két nap húsmentes és máris máshogy megy vissza hétfőn.


off: a barnarizs olyan táplálék amiben az emberi szervezet számára szükséges összes vitamin ásv.anyag stb benne van

2012. jún. 26. 21:43
 23/24 anonim ***** válasza:
32%
OFF: A FEJLŐDÉSBEN LÉVŐ gyerek nem "agresszív", meg "tiszta harag", hanem végre megkapja mindazokat a tápanyagokat, amiket te megtagadsz tőle, így valóban aktívabb, hiszen van megfelelő mennyiségű, minőségű és "eredetű" tápanyag, amit felhasználhat. Ismerek három vegán szupermamit, akik a gyerekeknek sem adnak "dögöt"... mindháromnak a gyermekei totál lassúak, és igen, ha nagymaminál/oviban/suliban esznek húst is, akkor sokkal energikusabbak, aktívabbak. Persze anyunak kényelmesebb is, ha málészájú kiscsiga a gyerek, de őszintén megmondom, én nem bírnám a saját, tápanyaghiánytól félzombi gyerekemet nézni 24 órában, akkor sem, ha szerintem így helyes/nekem így jó. Nem lenne szívem.
2012. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
hát te nem vagy százas:-) az én gyerekemet figyeli az orvos a védőnő és tudják hogy nem eszik húst és mindig mondják milyen jól néz ki, nem beteges stb nem sovány...
2012. jún. 29. 07:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!