Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » én imádom a húst és fogynom...

én imádom a húst és fogynom is kéne. Szerintetek jó ötlet ha egy évre vega lennék? Tudom a fehérje kell, de milyen érzés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 22:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
100%
Hús nem hizlal! Csak a szenhidrat egyél kevesebb kenyeret,sutit,édességet!
2013. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
rajta leszek.;-)
2013. jan. 20. 22:06
 3/41 anonim válasza:
Sok sikert!
2013. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
71%

Nem jó ötlet. Ettől nem fogsz lefogyni, csak az egészséged teszed tönkre.

Egyél változatosan, sok tej,tejtermék, gyümölcs, zöldség, tojás stb., és mozogj sokat a szabad levegőn.

2013. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
68%
nem teszi tönkre az egészségét. de ha imádja a húst, akkor nem értem, minek akar vegetáriánus lenni.
2013. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 QueenRavenna válasza:
40%
Próbáld ki a paleolit diétát! 10kg-t fogytam 2,5 hónap alatt!
2013. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%
Van egy jó hírem! Húst hússal ehetsz fogyókúra alatt, nyugodtan. Szalonnát-szalonnával, kolbászt-kolbásszal, sonkát-sonkával, csak ne egyél hozzá krumplit, kenyeret, rizst, tésztát, szénhidrátot. Eheted a húsokat csak magában vagy ehetsz hozzá zöldségeket. A szénhidrátot kell kerülni.
2013. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
59%

Mennyivel ésszerűbb válaszok, mint a szomszédos Fogyókúra rovatban.


Igen, én sem értem. Aki szereti a húst, fogyna (amit hússal és zöldségekkel lehet legjobban) az miért kockáztatná az egészségét, és térne át a vegán útra? :D

Abszolút érthetetlen, maradjunk meg a húsevésnél.. sok bajt megelőz!

2013. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell semmit száműzni az étrendedből. Csak oda kell figyelni a kalóriákra és sokat mozogni. Kenyeret is ehetsz csak ne fehéret hanem teljes kiörlésűt. Tejtermékekből a zsírszegényet. Kis adagokat kell enni.

Keress a neten diétás recepteket.

2013. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Érdekes, csak a kenyérevőknek kell figyelniük a kalória bevitelre.

A tej növekedésihormon tartalma egészen biztos, nagyon jó különösen fogyás alatt.

A barna kenyér semmiben sem különbözik a fehér kenyértől, ne diszkrimináljuk az egyiket a másik rovására, ha egyszer nincs különbség a testünkre gyakorolt hatásukban :(

2013. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!