Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egészségügyi okok miatt nem...

Egészségügyi okok miatt nem ehetek húst, de állandóan éhes vagyok. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Eddig egészségesen étkeztem, nem ettem túl magam mert a hús laktatott. Most nem ehetek húst és egész nap zabálok, mit tegyek?
2014. márc. 15. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A húst pótold hüvelyesekkel. Én ma pl lencsefőzeléket ettem, és baromi laktató.
2014. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit jelent, hogy nem ehetsz húst. Állati fehérét nem fogyaszthatsz, vagy kimondottan csak a hús az, amit nem ehetsz.


Ha nem laksz jól, akkor egyél több zöldségfélét, sokkal jobban laktat, ha zsiradékon átpírítod - nem párolod, hanem sütöd.

2014. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy hús helyett sajtot egyél.
2014. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tojást ehetsz? Azt is sokféleképpen meg lehet csinálni,ami laktató!
2014. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zsiradék, tojás, olajos magvak? Nekem ezek segítenek, főleg a 3 egyszerre, mint a reggeli rántottám esetében... Mondjuk nekem nincs bajom a zsírdús táplálkozással, egyeseknek van.
2014. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyél sok főzeléket (nem mindegy, hogyan van elkészítve)

a lencse, bab, borsó laktató

teljes kiörlésű gabonaféléket is, jóllakni vele sokáig


ha koleszterin miatt nem ehetsz (mint pl én) akkor érdemes gerslit, árpát, kölest, de legfőképp hajdinát enni

ezek a köretnek valók sokkal laktatóbban mint a szokványos, fantáziátlan rizs vagy krumpli köret

(komolyan, nekem annyira csömöröm van néha ettől a hagyományos menza menü felállástól :D )

2014. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mi a fene ***** válasza:
Attólfügg, ha sok a húgysav a szervezetedben, tehát köszvényre hajlamos vagy, akkor hüvelyeseket se egyél !
2014. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!