Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ehetek mindennap savanyú...

Ehetek mindennap savanyú káposztát?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, hogy függő lettem. Napi 10-15 dkg savanyú káposzta magában fogyasztható nasiként? Vagy lehet ebből probléma?
2014. jún. 11. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Nagyon egészséges.
2014. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyed csak, valószínű, hogy a szervezetednek most szüksége van rá, majd egy idő után már nem fogod annyira kívánni.
2014. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Nincs összefüggés. Én kívánom a kólát, de biztosra veheted, hogy a szervezetemnek semmi szüksége nincs rá.
2014. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem lesz, csak kicsit élénkebb gázmozgásokhoz vezet. Én is voltam így, 2 nap alatt bepusztítottam fél kilót.
2014. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 3


Mert kialakult a cukorfüggőség nálad is, mint az emberek 99%-ánál. Próbáld ki: fél évig nem eszel cukrot. Egyáltalán. Max gyümölcsből. Már pár hónap után úgy átáll a szervezeted, hogy a kóla és egyéb cukros üdítők gondolatától is okádni fogsz majd... nekem elhiheted. Lassan egy éve nem ettem finomított cukrot, és sokkal jobban érzem magam.

2014. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy eltér a témától.. és elmesélem a kis történetemet. 20 éves vagy, kb 18 éves koromig a vízre nem tudtam nézni, aztán megelégeltem és elkezdtem szép lassan átszokni, elején csak ízesített vizet ittam. Lásd már 1 éve nem iszom semmilyen üditöt, csak vizet.. és cukrot egyáltalán nem fogyasztok, még nyírcukrot sem. Pedig sose voltam túlsúlyos. Tényleg így van, szerintem rosszul lennék bármilyen mű dologtól. És köszönöm a válaszokat, akkor bekapok napi 10-15 dekát, csak nem árt :)
2014. jún. 12. 08:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Extra c-vitamin plusz rost, egyszóval semmi bajod nem lesz tőle, csakis egészségedre válik.
2014. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lakatos Günther válasza:
0%
Te beteg vagy :D
2014. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
beteg? miért?
2014. jún. 13. 13:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert eltérsz az átlagtól. Gondolom emiatt gondolja.
2014. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!