Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudnátk valami bevált receptet...

Tudnátk valami bevált receptet mondani?

Figyelt kérdés
A páromat akarom meglepni egy kis salátás kajával. Én vagyok a pasi :D Amim van. Sonka, joghurtos salátaöntet, paradicsom, hagyma, paprika. Amit veszek vegyes saláta oliva, fetasajt. De ok, hogy ezt összemixelem, azért valamit még kellene ehhez. De mit? Meg ha a salátára is lenne jobb ötletetek akkor jöhet. :)
2014. jún. 12. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Keverhetsz bele többféle sajtot.,olajos magvakat
2014. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ember... leírod hogy sonka aztán berakod a vegetáriánus témakörbe :D:D:


Fogd a salátát, tekerd össze és vágd 2-4 centis darabokra. Az olajbogyót és a felkockázott fetasajtot és a vékonyra csíkozott paprikát marináld fűszeres olívaolajban (az olajat hevítsd fel némi friss, apróra vágott bazsalikommal, oregánóval, chilivel, majd hagyd kihűlni), majd tedd a salátába, és önts rá egy keveset a marinádból. Díszítésképp tehetsz citromkarikákat rá.


Sonkának, joghurtos förtelemnek semmi keresnivalója itt.

2014. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 es. Mi nem vagyunk vegák :D viszont aki az, gondolom tud faja salátás recepteket mondani. :) Azért írtam ide a kérdést. :)
2014. jún. 12. 20:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Am a tippet köszönöm! Sonkás körözött mellé gáz lenne? :D
2014. jún. 12. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz, szerintem igazából passzolna mellé a kicsit megszokottabb íz. Piríts mellé 1-2 szelet baguette-et (akár zsemlét is felvághatsz olyan formában:)), azzal pl. szépen fel lehetne tálalni a körözöttet :)
2014. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!