Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tényleg minden haszonállat...

Tényleg minden haszonállat feldolgozó telepen így bánnak az állatokkal vagy ez csak erős propaganda?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 29. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz ilyeneket nézni?

Azoknak az "embereknek" kellene a ketrec mögött lenni, rájuk jobban illik az állat jelző.

Gondolom ha egy szadista bunkó beszabadul egy ilyen munkahelyre, történik ilyesmi. Nem csodálkoznék, ha a gyilkosok is ezek közül kerülnének ki.

Mezitlábas bunkó parasztok.

2014. nov. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
...megnéztem én is, nem vagyok vegetáriánus, a fene vinné el, nagyon szeretem az állatokat, talán ezért vagyok sokkal érzékenyebb, ha ilyet látok.
2014. nov. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem bánnak így. Ezt valami szadista készítette.
2014. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért tudom nézni, mert a vegás videót néztem és ebben van benne...ez egy film. És azért mert borzasztóan erős gyomrom van.

Én ideges lettem tőle, az egy dolog hogy egy nap levágjuk és megesszük őket, de ki az az aberrált amelyik megtapossa szerencsétlen borjú fejét, meg ököllel üti? Komolyan mi szükség erre? Ettől érzi magát keménynek, hogy legyőzte a kis bocit vagy mi? Igen nagy ember...Legszívesebben az anyja csöcseit kötném rá a fejőgépre, aztán ha nem tejel megdöfködném a vasvillával vagy kancsalra verném a fejét, kíváncsi lennék mit szólna hozzá.

2014. nov. 29. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy meg épp nem tapossák az állatokat, de az biztos, hogy nem bánnak velük finoman. Egy ismerősöm sertéstelepen dolgozott, mondta hogy a malacokat amikor nem akarnak felmenni a szállítóautóra, sokkolóval hajtják őket, volt olyan h olyat rávertek a malacra lapáttal h lebénult, el kellett altatni mert felállni nem bírt többet. Szóval igen, szinte minden ilyen helyen nagyon rossz a helyzet
2014. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem dolgoztam ilyen helyen, nem is néztem végig. A csőr levágásához tudok hozzászólni, ilyen tényleg létezik a tojótyúkoknál, hogy ne törjék fel a tojást. De normáliséknál nem vágnak a csőr eleven részébe, csak a hegyéből csippentenek le.
2014. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem így bánnak velük. Maximum egy kis elektrosokk de az sem ok nélkül. Ez már tényleg állatkínzás. :(
2014. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem erre kapacitás sem lenne hogy mindenhol így üssék őket..nem tudom én ha szadista is lennék egy idő után baromira megunnám hogy fáj az öklöm stb, szerintem arra mennek rá hogy lehetőleg minél kevesebbet kelljen erősködni velük és kisebb fizikai erőt kelljen alkalmazni pl gépesítéssel.
2014. dec. 3. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez erős propaganda. Összeszedték pár szadistáról a videókat. Normális ember nem csinál ilyet.

Mint mikor úgy teszünk, mintha az összes muszlim terrorista lenne, pedig természetesen nem.

2014. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Többezer ettől durvább videó is van a neten, szóval a szmok törvénye alapján sok helyen van rendszeres brutalitás. Ettől ezerszer rosszabbakat is láttam már.
2020. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!