Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vannak itt vegánok? Ha igen,...

Vannak itt vegánok? Ha igen, mi a kedvenc ételetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc vegán kajám a "Rosszlányok spagettije" Steiner Kristóf receptes blogjáról. (a linkje ha érdekel: [link]


Bár én kevesebb olivaolajjal és több chilipehellyel készítem, mert szeretem a pikáns, csípős ízeket.


A többi receptjét is érdemes böngészni, jó szakács!

2015. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

A datolya. És minden belőle készült süti. :)


Alapból gyümölcsimádó vagyok, ezért bármi ilyennel le lehet venni a lábamról. Most, télen a fahéjas, gyömbéres almakrém is nagy kedvenc. Aszalt gyümölcslapok szintén. Nyamm.


Hozzátenném, hogy én a vegánságnak is egy továbbfejlesztett változatát tartom, ugyanis alacsony zsírtartalmú nyers vegán vagyok (ez Magyarországon az erősen veszélyeztetett kategóriába tartozik :D), de ettől függetlenül a gyümölcsöket szerintem nincs, aki ne szeretné!

2015. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegások?
2015. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vegán lasagne zöldségekkel, lencseleves, sütőtökleves, saláták, smoothiek, vegan sushi, spenót, és még nagyon sok minden. A padlizsánt, zellert is imádom, és minden zöldséget, úgyhogy a végtelenségig sorolhatnám a kajákat.
2015. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vegások. Vegánok. Jól lett kiírva.

A vegetáriánusokon belül olyanok, akik tejterméket és tojást sem fogyasztanak.

2015. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Doctor zsozso ***** válasza:
10%
utolsónak: ami mellesleg hülyeség ;)
2015. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegán gyros, pizza. Valamint a padlizsánkrém és még minden süti, amihez nem kell tejtermék, csak növényi tejes dolgok, mivel gyerekkorom óta a tejnek még a szagától is undorodom. Én csak nem régóta tudom, hogy helyettesíthető növényi tejtermékekkel az igazi.
2015. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rézevőfiamór válasza:
10%
Mivel anyai ágon kannibál családból származom, ezért kizárólag kertészt eszem.
2015. febr. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!