Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Eleg ideje van a gyogyszernek...

Eleg ideje van a gyogyszernek kifejteni a hatasat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Lehet hogy kicsit ostoba, de rendkivul fontos kerdest szeretnek foltenni.

Tobb mint ket honapja vagyok vegan, no hus/tej/tojas, csak gyumolcs/zoldseg. Minden flottul ment, a detoxikacios folyamat hamar vegbe ment, de azota is porog az anyagcserem. (Ketszer megyek egy nap.) A kerdesem akkor fogalmazodott meg, mikor legutolso menstruaciom az utolso tabletta beszedese utani reggel jott meg, ami kisse elborzasztott, mert 3-4 nap mulva szokott volt regebben. (Igen, tudom hogy laktoz van a fogamzasgatloban, de nelkule tul eros a verzesem...)

Szoval ez normalis? Vedve lennek szerintetek? Eleg idot tolt a tabletta a hormonok felszivodasahoz?


Elore is koszi!



2015. máj. 19. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a kérdés kicsit buta tényleg. Akkor lenne reális, ha hasmenésed lett volna.


Mivel nem volt, természetesen felszívódott a gyógyszer.

2015. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez volt az elso gondolatom, csakhogy mostanaban az esti beszedes elott mindig eros fejfajasom jelentkezik addig, mig be nem veszem a kovetkezo adagot. Es ez a fajta fejfajas csak akkor jelentkezett utoljara, amikor elfelejtettem egyet bevenni, kvazi kiurult a szervezetembol...
2015. máj. 19. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak, inkább menj el a nőgyógyászhoz, nézess hormonszintet, mint hogy véletlenül besikerüljön egy nem kívánt terhesség.
2015. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az ember korábban nem evett annyi zöldséget, gyümölcsöt, akkor a magasabb rostbevitel miatt (amíg hozzá nem szokik az emésztőrendszer) normális, hogy gyakrabban megy wc-re, vagy akár hogy hasmenése van. Ezt kivédeni azzal lehet, ha nem hirtelen, hanem fokozatosan emeljük a növényi táplálékot. A tabletta elméletileg 3-4 óra alatt felszívódik, nem hiszem, hogy ez lenne az oka a korábbi vérzésnek. A táplálkozás változása kihatással lehet rá, ahogy akár a stressz is, és még sok minden. Arra figyelj, hogy vegánként is mindenhez hozzájuss, olvass utána a tápanyagoknak, vitaminoknak stb. miben mi van, mik a nélkülözhetetlenek.

De én azért elmennék nőgyógyászhoz, biztos ami biztos.

2015. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!