Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Magyarországon árulnak "kamu"...

Magyarországon árulnak "kamu" húst vegetáriánusoknak?

Figyelt kérdés
Londonban élek és vissza fogok költözni Magyarországra. Vegatáriánis vagyok. Érdekelne, hogy Magyarországon árulnak e kamu husokat? Itt van mindenféle, steak, hot dog hus, csirke falatok, harburger hus, stb. Nagyon ízletesek, hasonlo az ízuk a rendes hushoz. Otthon is így van ez?

2016. jan. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

nem tudom, de tofu, falafel , vega zoldsegtallerok biztosan kaphatoak Mo-n is.

mellekes : miert vagy vega, ha a hus ize, minosege, allaga lathatolag kedves neked??

2016. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az állatok miatt és mert a húsipar a legkárosabb a környezetre, csak erről nagyban hallgatnak.

2016. jan. 2. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Van bioboltban valami műfasírtpor.

Kínában is káros, ott meg többmilliárdan élnek, és méga kóbormacskát is felfalják!


Mellesleg a környezetre a legkárosabb a HÁBORÚ !


Nah? azzal mi van...

2016. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szóját vehetsz granulátumként, szeletként, kockaként.


egyébként ha apróra vágsz zöldségeket, vagy zöldségpürét csinálsz, panírozva kisütheted fasírtnak. nagyon finom, szinte bármiből.

2016. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van szójavirsli is, és egy csomó vegetáriánus és vegán étterem, sőt, házhosszállítás is (Bp).

De igazi kamu húst még nem láttam, bár nem is kerestem olyan nagyon.

2016. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Úgy ,ahogy az előzők is írták: vehetsz falafelt, tofut, én bioboltban vettem egyszer fasírtport (Isteni, imádom <3), meg az Auchanben lehet kapni teljesen növényi eredetű virslit, kolbászt
2016. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Vegabond szójavirslinek egy az egyben "rendes virsli" íze van, ami nem csoda hisz a húsból készült virslik összetételének jó részét is szójából készítik.
2016. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Tescoban kulon szojaszekcio van a hutoknel, ahol lehet virslit, felvagottat, tofut 4 fele izben meg "majkremet" kapni.

A bio reszlegen lattam szoja granulatumot is, meg szoja kockakat.

A DM/Rossmann-ok is rengeteg alternativat kinalnak: falafel, fasirt por, stb.

:)

2016. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!