Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogyan, milyen étellel készüln...

Hogyan, milyen étellel készülnek a vegák a húsvétra?

Figyelt kérdés
ha tudnátok ötleteket, esetleg recepteket adni...
2010. márc. 30. 14:23
 1/10 anonim válasza:
14%

csokinyuszi, csokicsibe


halljanak éhen a hülye vegák. Mondjuk legalább több hús marad nekem;)

2010. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Füvet.. nyulak mellé ülnek azt segítik rágni a füvet..
2010. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is kiváncsi vagyok (nem vagyok vegetáriánus). Szerintem az van igazán nehéz helyzetben aki tojást és húst sem eszik,se tejtermékeket stb.. az tényleg nemtudom mit eszik ilyenkor mikor mások sonkát tojást,hússalátát stb .
2010. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor marad a póréhagyma...
2010. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Az ismeretségi köröm vegának tart, tényleg nem ettem húst 6-7 éve, de ugyanúgy ahogy a kenyeret, hüvelyeseket és sokféle tejtermékeket se. A húsvétkor szerintem pogácsát és olajmentes vízben sült zöldségeket fogok enni.(leves):D

Amúgy régebben találkoztam egy oldallal amin angyon pofás húsvéti vega kaják voltak tofuból, szójából stb. Sok minden pl. nyúl alakúra készítve.

2010. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Különböző vega füstölt áruk vannak, kolbász, sonka, virsli szójából és egyéb hústalan dolgokból. Azonkívül különféle saláták, friss zöldek. Tökéletes húsvéti tálakat lehet készíteni vegásan.
2010. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Töltött zöldségek, pl túrót, sajtkrémmel elkeverni cukkinibe gombába tölteni sajtal megszórva sütöben sütve.

Rántott zöldségek-sajt-tofu.

Csőben sült karfiol, spenot torta, tojásos nokedli, lángos, túrógombóc, spenótos-túrós canelloni, tavaszi tekercs, indiai gömböc-szamósza.

2010. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó ötleteket. Az első válaszolóknak pedig: ha én ilyen buta lennék, biztos nem dicsekednék vele. De hát nagy az Isten állatkertje....
2010. márc. 31. 08:45
 9/10 anonim ***** válasza:

de még mekkora!

a családban csak én vok vega,ezért bolognai lesz,persze én csak szósszal eszem,és lekváros csokis muffin

Kellemes ünnepeket

2010. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, neked is
2010. ápr. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!