Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kezdo vagyok. Meg csak most...

Kezdo vagyok. Meg csak most nezek ennek az egesznek utana. csoki helyett mit ehetek? Felvagottat mivel helyettesithetnem? kavet ihatok? Energiaitalt?

Figyelt kérdés

olvastam,hogy a vaj helyett margarin.ez eddig oke.majkremet en nagyon szeretem,csak fogalmam sincs mivel tudnam heyettesiteni.

inni sem mindegy hogy mit iszok?vizet nem szeretnek elore leszogezem,rosszul vagyok tole..

chipsbol teljesen mindegy milyet eszek?

kerlek mindent irjatok le..



2017. márc. 20. 23:36
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
84%
Azigen, a hercegnő rosszul van a csapvíztől...
2017. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 Alain Delon ***** válasza:
6%
Ezen a csapvíz témán nem kéne fennakadni. Bizonyos helyeken tényleg ihatatlan a vezetékes víz. Szerencsére nálunk jó.
2017. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
80%

jah, csak a kérdező nem csapvízről, hanem vízről beszél... feltételezem ez takar minden ízesítetten vizet.

pl new yorki csapvíz bevállalom ihatatlanul keserű, olyan füstös íze van, míg pl a pátkai csapvíznek hiába magas az arzén tartalma, isteni finom...

2017. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
88%

Most vegán akarsz lenni vagy vegetáriánus ?

Az undorító májkrémre hasonlítanak bizonyos olcsó kategóriás gombás melegszendvics krémek amúgy. Ehetetlen.

Chipsben lehet állati származék.

Vajat fogyaszthatsz és csokit odafigyelés nélkül ha csak vegetáriánus vagy és nem vegán.


De ennél kicsit normálisabb étkezést javasllnék...

2017. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb bioboltokban lehet kapni növényi pástétomot, csokiból is lehet (bár drágán) növényi tejeset, de pl a sparos étcsoki vegan és nagyon finom. Energiaitalt szerintem ihatsz, mindennek nézd csak meg a címkéjét vásárlás előtt, inkább próbálj magadnak kaját készíteni, mint venni, bolti vegan kaja szinte megfizethetetlen, de ha hagysz rá időt magadnak, h elkészítsd, sokkal olcsóbban is kijöhetsz, mint a "húsevők".

Chipset pl nagyon egyszerű csinálni, krumplit vékony szeletekre vágod, fűszer és mehet a sütőbe, sütőpapíron. Bolti chipsek között is van vegan, de meglepően kevés. (natúr) Tortilla chipsek azok

2017. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

csokit es a chipset azert kerdeztem mert rettento edes szaju vagyok.energiaitalt/kave a koffein bevitele miatt.ha egy napot is kihagyok borzaszto rosszul tudok lenni.

csapvizet nem szeretem es egyaltalan a viz izet.nem tudom,ez miert csodalatos?namindegy.

a magamnak fozessel egyenlore nem kiserleteznek(14 eves vagyok)

nem divatbol akarok vegan lenni.elsosorban a vagohidak miatt.

tobbieknek ment a zold

2017. márc. 22. 07:01
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

Előbb nőj fel, aztán vegyél elő pár biológia könyvet.

Ha vizet nem iszol onnantól kezdve buktad az egészet.

2017. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon készítesz növényi tejet (ajánlom mert sokkal olcsóbb) akkor víz kell bele. És egész nap sem ihatsz növényi tejet mert megunod. Rá kell szokj a vízre sajnos mert már csak az egészséged miatt sem jó az a rengeteg cukros szar. Tönkrevágja az ízérzékelésed is és mindenbe 6x annyi cukrot akarsz majd tenni
2017. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
91%

Ja persze. Ez kell a 14 éves fejlődő szervezetnek. Chips, kávé, energiaital, csoki, meg húsmentes étrend víz nélkül.

[link]

2017. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

"energiaitalt/kave a koffein bevitele miatt.ha egy napot is kihagyok borzaszto rosszul tudok lenni. "


ezt hívják koffeinfüggőségnek... talán le kellene szokni...

Baxhatod az egészséges táplálkozást, ha közben kicsinálod a szív és érrendszeredet...

2017. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!