Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok hogy eszik...

A vegetáriánusok hogy eszik meg a fasírtot mikor az is húsból készül?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Csak zöldségből készült fasírtot esznek.


Voilá!


[link]

2017. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Sokan vannak, akik néha esznek húst, de az egyszerűség kedvéért vegetáriánusnak mondják magukat, hogy ne kelljen öt percen keresztül magyarázni, hogy pontosan mit esznek meg, és mit nem. Lehet, hogy ilyen "vegetáriánust" láttál fasírtot enni. De az is lehet, hogy zöldség-, szója- vagy zabfasírtról volt szó, vagy más hasonlóról, ami ugyanúgy néz ki, de nincs benne hús.
2017. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Miféle ostoba kérdés ez?
2017. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

nem eszünk húsból készült fasírtot.

Viszont eszünk: zöldségfasírtot, szójafasírtot, tofu és szejtánpogácsát...

2017. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

A vegetáriánusok nem esznek fasírtot.

Ezt mégis honnan vetted?

2017. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Pénteken gombafasírtot ettem. Krumplifasírt is van, ráadásul az állatokat tartó, húst gyakran evő szomszéd készítette :) A fasírt nem jelent kötelezően húsos ételt.
2017. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 drawi válasza:
Valószínűleg megrágják, és lenyelik.
2017. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Van olyan, hogy semi-vegetáriánus, pár évig én is az voltam, abba ritkán belefér a hús is. Ez persze nem igazi vegetáriánus életmód. (Már 17 éve vegán vagyok, azóta el sem tudom képzelni, hogy bármilyen kis mennyiségben húst egyek.)
2017. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Olyankor eszik meg, amikor senki nem látja.
2017. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

A fasírozás vagdalást jelent, azért is nevezik sokan a húsból készítettet is fasírtnak/vagdalthúsnak, mert még anno nem volt daráló, csak fasírozták-azaz vagdalták az alapanyagot.

Ugyanígy történik a a zöldségekkel is, valami módon apróbbá, gyúrhatóvá tesszük őket.

Rengeteg finom zöldségfasírtot szoktam készíteni, mondhatnám a mindennapjaim része.

2017. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!